Quebonafide X Forxst – Teen Kasia. Artysta z hybrydowego środowiska dla wszystkich nawiązuje do gwiazdy kina dla dorosłych

Quebo w każdej swojej przebierance jest bardziej autentyczny niż 90 % polskiej sceny w swoich „normalnych” stylówkach

QUEBONAFIDE X FORXST - TEEN KASIA

Quebonafide zaprezentował nowy utwór i teledysk „Teen Kasia”. Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest FORXST. Ponad 6 mln wyświetleń od premiery z 19 grudnia 2020.

Tytuł nawiązuje do polskiej gwiazdy kina dla dorosłych, Teen Kasi. Klimat samego utworu to sentymentalna podróż do starszych numerów rapera. Aspekty wizualne i kontrast pomiędzy bohaterami klipu, to świadomy zabieg pokazujący genezę hybrydowego środowiska z którego wywodzi się artysta. Środowiska, w którym jest miejsce dla wszystkich.

Ostatni album Quebonafide - „Romantic Psycho” - był jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Polsce w 2020 roku. Wydawnictwo otrzymało status potrójnej platyny. QueQuality to 2,18 mln subskrypcji na YT.
Camera/Edit: Basket FilmsProducer: Kostya GalykoProducer asst: Masha Tugai1st AD: Nikita ZamoyskiyStylist: Jan Kryszczak, Vasya Bondarenko Hair: Łukasz PyciorMake up: Dasha Taivas, Sabina Gakhramanova, Katya MaksimovaLighting crew: Sergey Rudenko, Andrey TarasenkoArt department crew: Andrey ServatyukSFX crew: Tornado SFXLocation manager: Gleb Ruden / AtPointEquipment: Patriot Rental

https://www.youtube.com/watch?v=Vp55yxRICvk


Quebo w każdej swojej przebierance jest bardziej autentyczny niż 90 % polskiej sceny w swoich „normalnych” stylówkach
Dejthtojaok?
~ Peja
Autentyczny? Słyszałeś jego utwory?
- maciej z jutuba, ekspert1Dejthtojaok?
@arts rzecz w tym że naprawdę tak Peja w wywiadzie powiedział

Z wytwórni QueQuality pochodzi również raper Osaka. Raper ma niespełna 80 287 wyświetleń. Jednak data premiery zaledwie kilka dni temu bo 9 kwietnia 2021. I szybko pnie się do góry.


OsaKa - Za szybko, za bardzo (prod. FANTØM)

Filip Tokarski - Kiedyś rozumieją fenomen, dostrzegą talent i wrócą tutaj nabijać setki tysięcy wyświetleń. Każdy z numerów od OsaKi pokazuje ogromny potencjał. Trzymam kciuki.

10efdoenefdoen - jak Osaka to czuje, że musi rozjebać.

V3N0M - Osaka proszę cię o jedno, żebyś tylko nie zajebał samospełniającej się przepowiedni o dołączeniu do klubu 27, bo wnioskując po przekazie płynącym z twojej twórczości, to jawisz się jako artysta jak najbardziej na to narażony. Jesteś bardzo rozchwiany, wrażliwy emocjonalnie, z objawami różnych chorób psychicznych jak schizofrenia paranoidalna, ale są też nikłe szanse na bycie Chad'em (choroba afektywna dwubiegunowa) a wszystko to w świetle rozwoju twojej kariery która obecnie przyspiesza w zawrotnym tempie na oczach setek tysięcy słuchaczy w całym kraju. W połączeniu z dobrze znanym w środowisku rapowym, artystycznym trybem życia nie stroniącym od używek, może się to skończyć dla psychiki Osaki w opłakanych skutkach. Pozdro i ciśniesz Mordka, razem z HHNS!

Aleksander Mrówka - Mocne Boże chroń tą nute przed tik tokiem

Show Michau - Kurwa jakie to przykre że friz ma w dobe 4mln wbite na dzieciach A takie cudeńko ledwie 45k

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.