Underground Before Lockdown Party in SHRN99 Club

Archive photos from Underground Before Lockdown Party in SHRN99 Club, October 2020

Latem, kiedy nie było restrykcji, przy okazji Underground Before Lockdown Party, mieliśmy okazje spontanicznie uczestniczyć w nagraniu do nowego klipu rapera Pilusia. Fotki zajawkowe poniżej. Okazuje się, że podczas nie tylko imprezowych spotkań ze znajomymi można też stworzyć fajne video.

Takie klimaty i zajawki bywały na SHRN99. Warto by jeszcze kiedyś znowu tam zajrzeć i spotkać się w realu.

Tym samym prócz dobrego flow przy muzyce house, psy trance, etc. nieoczekiwanie mamy zarejestrowany nowy obraz video, foty z backstage'u do dźwięków ziomka z ekipy raperów z salki sąsiadującej z muzykami grającymi rocka. Mix subkultur i wymiana myśli miast płynów ustrojowych w obecnie panującym ustroju to jedyny sposób na uniknięcie waśni sztucznie wykreowanych przez polityków i dziennikarzy, na czele z reżimową TVPiS i płynących z jej anteny łże-baśni prezesa - naczelnego inicjatora tych wiecznych i nie potrzebnych sporów Polaków po obu stronach barykady. Tymczasem - jako Kolektyw mamy doświadczenia braku jakichkolwiek barykad. I tak ma jak można by przypuszczać - większość społeczeństwa. To kwestia mentalu. I świadomości. Spotkania i dialog temu służą by ową świadomość poszerzać. Nie zamykajmy się we własnej bańce. Informacyjnej, towarzyskiej, społecznościowej, tej z social mediów. Myślmy i działajmy obiektywnie. Dialog Kultur - to hasło przewodnie kampanii dla formacji, która chce wygrać kolejne wybory - all rights reserved - niemniej jednak Testerzy Imprez udostępnią je chętnie za free. Dialog Kultur ponad podziałami, bez linii demarkacyjnych, bez waśni i sporów, bez rygorów. Dialog Kultur czary mary PiS niech weźmie na sztandary.


PILUŚ TO MATI tak pisze o swojej działaniach na niwie rapu:

2 lata temu 'Jak możecie zauważyć utwór "tylko mnie kochaj" znajduje się teraz na kanale PILUŚ TO MATI. Zdecydowaliśmy się na taką drogę, aby każdy miał możliwość dotrzeć na kanał gdzie teraz regularnie dodaję swoją muzykę. Dziękuje wam za te symboliczną liczbę! Próg dwóch milionów wyświetleń został osiągnięty. Niespodzianka dotycząca płyty „Prawdziwe Błędy Młodości” czeka na moim Instagramie: @pilustomati:) Kocham was'

ATELIER MUSIC na kanale YouTube komplementuje twórczość Mateusza vel Piluś:

'Życiówka Mateusz, słychać spory progress zarówno muzycznie jak i w mixie.Trzymaj się byku i rób swoje, bo się staje fanem powoli.'


Spotkajmy się przy dobrej muzie i z wiosenną energią. Nawet w czasach lockdownu.

Zrobimy live streaming z następnego wydarzenia w SHRN99 - to przy najbliższej okazji wykorzystując możliwości technologii zoom.

Tymczasem posłuchajcie o czym rapuje klimatowy Piluś w kawałku 'tylko mnie kochaj'


After Lockdown Underground Party in SHRN99 soon but first live streaming zza decków Obywateli Kolektywu.

Full Moon

Przygotowania do Underground Before Lockdown Party in SHRN99 Club

Line Up: I Zm. Obywatel Ostry, II Zm. Ob. Adin NG, III Zm. Ob. Trudne, i in.

Art Work by OSTRy

Control Plan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *