O nas / About us

hulahop

 

TesterzyImprez.pl to portal lifestylowy traktujący o muzyce, sztuce, fotografii, filmie, teatrze, imprezach, eventach, wydarzeniach kulturalnych w mieście Zielona Góra, regionie i satelitach Grunberga, jak Landsberg, Posen, Breslau, Cottbus, Zittau, Berlin… oraz innych miastach Europy, takich jak Londyn, Madryt, Paryż, Praga, Lizbona.

.
Redaktor naczelny: Waldemar Lorenz

Wydawca: Franciszek Wul

 

KONTAKT :

e-mail:

Office:

biuro@testerzyimprez.pl

 

Tel.:

PL +48 605 612 642

UK +44 742 480 22 44

 

 

 

REKLAMA:

Skierowana głównie do mieszkańców regionu  lubuskiego i województw ościennych z landem Brandenburgia po stronie Niemiec włącznie. Testerzy Imprez w kooperatywie z ludźmi  ze studia filmowego SNAPZ, którzy biorą  udział jako podmiot w promocyjnym projekcie Włącznik Lubuski, są  w stanie wygenerować  nie tylko dobre wrażenie ale również sukces. Na skalę nie tylko naszych możliwości. Sukces oparty na pasji, zaangażowaniu i determinacji. Takich ludzi skupiamy wokół siebie i z takimi również chętnie nawiążemy współpracę.

 

WSPÓŁPRACA:

Jeśli jesteś pełen/na  zapału, masz chęci ale jeszcze nie wiesz do końca  jak spożytkować swój twórczy potencjał, chciał(a)byś publikować dla portalu o kulturze. Masz jednocześnie pasję, odrobinę wolnego czasu, determinację, zaangażowanie. Stworzyliśmy tę przestrzeń również właśnie dla Ciebie.

Napisz tekst z wydarzenia w którym brałeś /aś udział. Festiwal, przegląd, premiera, koncert  (z rysunkiem  lub zdjęciem gif/jpg) podeślij do nas na e-mail:  biuro@testerzyimprez.pl

 

 

O PROJEKCIE

Testerzy Imprez … klubowych, spektakli, koncertów event’ów w regionie: Poznań, Wrocław, Gorzów, Zielona Góra, Cottbus, Zittau, Berlin…
 
Taste Impression ma oznaczać Wrażenie Smaku… Smakowite imprezy na znakomitym poziomie. Wyselekcjonowane z gąszczu, z otchłani…
Styl, wdzięk, sznyt charm i smak…
 
Festiwal OFF tolerancja akceptacja. Katowice. Seeds Festival Stacja Wolimierz oraz inne tego typu niszowe i globalne przedsięwzięcia. Taste Impression i miejsca o któych piszemy to miejsce przyjazne osobom nie w pełni sprawnym, nieheteronormatywnym, outsiderom, wszelkim innościom, które tutaj się odnajdują w społeczności open minded.
 
 
Projekt Taste Impression / Testerzy Imprez / dobra zabawa nie tuczy realizujemy od 2012 roku
 
www.facebook.com/TesterzyImprez
 
www.testerzyimprez.pl
 
 
Go! Read txt and … Like It…!!! Thx …
 
Znajdziesz tu i na funpage facebook oraz twitter m.in. relacje z festiwali, koncertów, kabaretów, teatru, eventów i inne zajefajne rzeczy do poczytania i obejrzenia…
 
Relacje ze zdjęciami z Kawonu LAW LAW LAW , z GĘBY o Sekcie ZU, czy z 4 róż i LUBUSKIEGO TEATRU i innych klubów w Grunbergu i poza nim…
 
IDEA
 
Zielona Góra / Grunberg to Nasza Kochana Zielona Dziura. Postanowiliśmy uczynić z niej epicentrum wszechświata, z którego promieniście rozpływamy się i wyławiamy perełki kulturne.  Relacjonujemy i piszemy o wybranych subiektywnie wydarzeniach, które dzieją się w satelitach Grunberga, krążących wokół tego słońca. Wyselekcjonowane subiektywnie niszowe alternatywne wydarzenia, o których warto wspomnieć. Teren Kultura. To hasło klucz.
 
CHCESZ WYKAZAĆ SIĘ OBYWATELSKĄ INICJATYWĄ?
 
Podsyłaj zajefajne, Twoim zdaniem, info dot. wydarzeń, które się dzieją lub będą działy w niedalekiej przyszłości w Twojej okolicy, a w szczególności w:
 
Zielonej Górze, Poznaniu, Wrocławiu, Gorzowie, Cottbus, Zittau, Berlinie, Paryżu, Madrycie, Londynie… i in. europejskich miastach. Nasz docelowy target to społeczność zaangażowana w kulturę z ościennych województw i landów, bratnich krajów i miast. Zapowiedzi z Lubuskiego i Brandenburgii oraz Wielkopolski i Dolnośląskiego plus wybrane eventy i festiwale na terenie Europy. Nasz projekt Socio Photo Animation of Culture funkcjonuje permanentnie. Zatem jeśli masz…
 
…Ewentualne pytania i opinie oraz materiały tekstowe oraz zdjęcia prosimy kierować na adres e-mail:
 
biuro@testerzyimprez.pl
 
 
 
Pozdrawiamy 
Zespół Testerzy Imprez oraz  Agencja Pracy Po Znajomości pl

 

Od red. nacz. / About us from art director

I am happy to present our latest art project WaldLoren Photography included in Testerzy Imprez project In Grunberg We Trust.

I would also like to include a note of thanks to my very good friends Agnieszka Prusak, the great photographer from Wrocław who was very helpful and patient throughout the process from our first meet till this idea, and great artist Jarosław Dulęba from Łódź (acutally in Grunberg city) and other my friends, whose substantial comments and editing were vital for this photo project to reach publication on exhibitions.

Please feel free to share or repost if you like!
Z przyjemnością prezentuję mój najnowszy projekt graficzny WaldLoren Photography włączony w projekt Testerzy Imprez In Grunberg We Trust.

Chcielibyśmy również wspomnieć o naszych bardzo dobrych przyjaciołach, Agnieszce Prusak, wielkim fotografie z Wrocławia, która była bardzo pomocna i cierpliwa przez cały proces od naszego pierwszego spotykania się aż do pojawienia się tej idei, a świetny artysta Jarosław Dulęba z Łodzi (akutalnie w Grunbergu) i innych moich znajomych, których znaczące komentarze i reakcje miały kluczowe znaczenie dla tego projektu fotograficznego Socio Photo Animation of Culture z niniejszym portalem o kulturze włącznie.  Wcelu dotarcia do celu, przejścia tej drogi od pomysłu do publikacji odegrali znaczną rolę. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i polecamy się na przyszłość. Praca z takimi wybitnymi jednostkami to dla nas przyjemność.

Zapraszamy do podzielenia się lub repostu, jeśli chcesz i masz ochotę!

 

 

Testerzy Imprez Project

In Grunberg We Trust