O nas

hulahop

 

TesterzyImprez.pl to portal lifestylowy traktujący o muzyce, sztuce, fotografii, filmie, teatrze, imprezach, eventach, wydarzeniach kulturalnych w mieście Zielona Góra, regionie i satelitach Grunberga, jak Landsberg, Posen, Breslau, Cottbus, Zittau, Berlin…

 
Redaktor naczelny: Waldemar Lorenz

Wydawca: Franciszek Wul

 

KONTAKT :

e-mail:

Office:

biuro@testerzyimprez.pl

 

Tel.:

PL +48 605 612 642

UK +44 742 480 22 44

 

 

 

REKLAMA:

Skierowana głównie do mieszkańców regionu  lubuskiego i województw ościennych z landem Brandenburgia po stronie Niemiec włącznie. Testerzy Imprez w kooperatywie z ludźmi  ze studia filmowego SNAPZ, którzy biorą  udział jako podmiot w promocyjnym projekcie Włącznik Lubuski, są  w stanie wygenerować  nie tylko dobre wrażenie ale również sukces. Na skalę nie tylko naszych możliwości. Sukces oparty na pasji, zaangażowaniu i determinacji. Takich ludzi skupiamy wokół siebie i z takimi również chętnie nawiążemy współpracę.

 

WSPÓŁPRACA:

Jeśli jesteś pełen/na  zapału, masz chęci ale jeszcze nie wiesz do końca  jak spożytkować swój twórczy potencjał, chciał(a)byś publikować dla portalu o kulturze. Masz jednocześnie pasję, odrobinę wolnego czasu, determinację, zaangażowanie. Stworzyliśmy tę przestrzeń również właśnie dla Ciebie.

Napisz tekst z wydarzenia w którym brałeś /aś udział. Festiwal, przegląd, premiera, koncert  (z rysunkiem  lub zdjęciem gif/jpg) podeślij do nas na e-mail:  biuro@testerzyimprez.pl

 

 

O PROJEKCIE

I am happy to present my latest art project WaldLoren Photography included in Testerzy Imprez project In Grunberg We Trust.

I would also like to include a note of thanks to my very good friends Agnieszka Prusak, the great photographer from Wrocław who was very helpful and patient throughout the process from our first meet till this idea, and great artist Jarosław Dulęba from Łódź (acutally in Grunberg city) and other my friends, whose substantial comments and editing were vital for this photo project to reach publication on exhibitions.

Please feel free to share or repost if you like!
Z przyjemnością prezentuję mój najnowszy projekt graficzny WaldLoren Photography włączony w projekt Testerzy Imprez In Grunberg We Trust.

Chciałbym również wspomnieć o moich bardzo dobrych przyjaciółkach, Agnieszce Prusak, wielkim fotografie z Wrocławia, który był bardzo pomocny i cierpliwy przez cały proces od naszego pierwszego spotykania się aż do tej idei, a świetny artysta Jarosław Dulęba z Łodzi (akutalnie w Miasto Grunberg) i innych moich znajomych, których znaczące komentarze i redakcja miały kluczowe znaczenie dla tego projektu fotograficznego w celu dotarcia do publikacji.

Zapraszam do podzielenia się lub repostu, jeśli chcesz!

 

 

Testerzy Imprez

In Grunberg We Trust