TVN logotyp 2

PILNE: Minister z PiS wnosi o odebranie koncesji telewizji TVN. Zbulwersowani obywatele mają dość samozwańczej nagonki PiS na niezależne media w Polsce.

 

PILNE: Minister z PiS wnosi o odebranie koncesji telewizji TVN
Lawina komentarzy zbulwersowanych open minded ludzi, którzy mają dość polityki samozwańczej nagonki na niezależne media w Polsce.
Sobiechowski Sławomir Może ich cmoknąć w pompę. Zaraz go Trump ustawi w szeregu. Nie będą mogli nadawać z Polski, to będą nadawać z GB albo Holandii. Nie uda się pis-dzielcom odciąć Polaków od niezależnych mediów.
Zdzisław Klejna – Domykanie Polski i Polaków trwa. Turcja tuż tuż ! PiS-owcy boją się TVN bo tam klasa,wiedza, kompetencja dziennikarzy jest bardzo duża. Nie mówiąc o ineligencji,błyskotliwości, dziennikarzy,które prawie zawsze przewyższają rozmówców z PiS. I jeszcze jedno: czy studenci wytrzymują „wykłady” tego ministra ? Przecież on ciągle „smędzi”!
Bogusław ZG – Coraz śmielej sobie poczynają. Sądy zdobyli, zdobędą media, to dopiero ludzie się obudzą. A może jeszcze później? Jak pisowskie kolegium do spraw wykroczeń będzie nakładało grzywny za posiadanie prezerwatywy?
Krzysztof Ptak – Dobry wieczór. Tak obserwuję z boku szopkę o nazwie „niezależne” media w Polsce. Te jedynie polskojęzyczne również. TVN? Gazeta Wyborcza? Newsweek? Onet.pl? Wirtualne parówki? Które z tych zagranicznych już agencji reklamowych są niezależne? Prawdziwie niezależnej telewizji i radia powszechnie dostępnych nie ma. To tylko opinia. Prasa się jeszcze broni. Dla wielu osób będzie to kolosalne nadużycie, gdy zestawię dwa tytuły. Niszowy kwartalnik „Nowy Obywatel” i „Gazetę Warszawską”. Nie czekam na zbulwersowanych. Prawdziwie niezależne zaś w moim spoglądaniu na Wasz $wiat jest środowisko „trzeciego obiegu”. Czyli pisma jak „Inny Świat”, „Chaos w mojej głowie” czy „A!TAK”. W kontekście powyższych zdań, ich pozornego braku spójności merytorycznej – ze światka politycznych przepychanek o stołki najbliższy jest mi postulat, który dotyczy linku, który ośmielam się w tej chwili komentować. Otóż chodzi o dwa słowa – REPOLONIZACJA MEDIÓW! Dziękuję za uwagę.
Jolanta Marcolla – Jeszcze nie mają pełni władzy, ale już chcą mieć wszystko pod kontrolą.
Wojtek Szluga – Giedrys To gnojki.Boli ich pokazywanie prawdy.
.
Tagi: Skandal, Minister z PiS wnosi o odebranie koncesji telewizji TVN, Zbulwersowani obywatele, dość, samozwańcze działania, nagonka PiS zamach PiS, niezależne media, Polska
.
Więcej  można przeczytać na newsweb.pl
https://newsweb.pl/pilne-minister-z-pis-wnosi-o-odebranie-koncesji-telewizji-tvn/
 .
Komentarze widzów TVN na znanym portalu społecznościowym:

 

Barbara Panicz Moja ulubiona TV 📺 tvn i tvn 24 ttv, style. Tak trzymać.  Pozdrawiam wszystkich.

 

 
Łukasz Kunc Telewizja dawniej niemiecka teraz amerykańska pod zarządem wiadomo kogo!!!! WYŁĄCZ KAŻDE MEDIA A WŁĄCZ MYŚLENIE !!! SAMEMU SZUKAĆ WIEDZY I WIADOMOŚCI A NIE DAĆ SOBIE PRAĆ ROZUM . POZDRAWIAM.


Mateusz Marciniak – Nie komentuj.

 

Łukasz Kunc – Żyje w wolnym kraju i mam prawo się wypowiadać tak jak każdy w tym kraju.

 

Łukasz Kunc – Jeszcze jedno taka jest prawda a prawda boli. Uderz w stół a nożyce się odezwą.

 

Mateusz Marciniak – do Łukasza Kunca czlowieku skończ gadać głupoty jak nie lubisz TVN to po jakiego grzyba pieprzysz.

 

Łukasz Kunc – Panie Mateuszu oglądając media zagraniczne wspierasz zagraniczne lobby i nie pieprze tylko mówię prawdę a to jest znacząca różnica trochę.  Więcej rozwagi pozdrawiam.

 

Łukasz Kunc – Szymon Cesarczyk jakbyś czytał z zrozumieniem to zauwazyłbyś że napisałem „wyłącz każde media” i SAMEMU SZUKAĆ WIEDZY a nie jestem rasistą Panie kolego tylko nie popieram imigracji islamistów do kraju w którym oni nie umieją się do stosować. A po drugie primo to jest religia mordu. Po trzecie Koran nawołuje do zabijania wszystkich niewiernych. Po czwarte odsyłam do książek historycznych i nie tylko historycznych zeby zasięgnąć większej wiedzy a tak przy okazji to poczytaj na czym polega rasizm!!! POZDRAWIAM

 

Łukasz Kunc – A tak jeszcze jedno ktoś tu już ma sprany ROZUM i żal mi jak na to patrzę z boku multikulti, gender itp; przykłady… Szkoda czasu dla leminga.
Dariusz Kudosz – A ja tam lubię TVN bo jak są reklamy to zawsze zdążę pójść po piwo do lodówki na stacji benzynowej w sąsiednim województwie

 

Marcin Martin – Van Knuren Sosnowski Wszystko fajnie ale program Agent gwiazdy to masakra ale jakie gwiazdy taki shov ciekawa byla 1 i 2 edycja Agenta.

 

Sylwia Hossain Moim cichym maprzeniem jest aby tvn wyemitowal raz jeszcze taką starą telenowelę „Gorzka zemsta:” myślę że byla by ogladalność niezła podobnie jak Esmeralda

 

Jan Kowalski TVN SYMBOL MÓWIENIA NIEPRAWDY… !!!

 

Malgorzata Rydzon Kochani jesteście
 
Mimi Kacica – TVN najlepsza!

 

Ewa Federowicz – Hahahaha kocham Was… Za te powtórki hahahaha Superrrrrrrr

 

Piotr Małek kocham Was

 

Jakub Žák – I heard you are fake news like CNN
Pełny eklektyzm opinii. I słusznie. Nie kasują niepoprawnych politycznie wpisów jak to robi TVPiS
.
CBDU
.
TVN Testerzy Imprez się zastanawiają!