Wtedy‎ - Kupię karnet na Openera 2035 dla mojego dziecka. fot. Wtedy

Opener Festiwal 2018 Niecodzienne emocje wywołał w nas koncert Bruno Marsa. Testerzy w rozpaczy i nostalgii. Gdzie te czasy…

Sztos. Kupię karnet na Openera 2035 dla mojego dziecka. fot. Wtedy
Sztos. Kupię karnet na Openera 2035 dla mojego dziecka. fot. Wtedy

 

 

 

Krótkie podsumowanie tegorocznego Openera. To zdjęcie to nie ustawka. Zostało zrobione z zaskoczenia. Takie emocje wywołał w nas koncert Bruno Marsa… Mówili, że to Michael Jackson naszych czasów, a ja nie usłyszałem ani jednego oryginalnego dźwięku, akordu, kompozycji.

Tak pisze Grzegorz Dziurla vel Diskoleptik na znanym portalu społecznościowym. Zapodał ten txt krótko po zgaśnięciu ostatnich świateł na mainstreamowej scenie. Znakomita recenzja. To się nadaje do prasy! Nie tylko do sieci… Ranek 11.07.2018 w drodze z północy do Posen pekapem jak zwykle zresztą spóźnionym.  11.07.2018


 
Poza tym całe szczęście, że był David Byrne (1), Nick Cave (2), Bass Astral X Igo z orkiestrą (3) i Gorillaz (4) – oni uratowali mój festiwal – mówi Grzegorz. Poza tym na plus oczywiście Depeche Mode, Massive Attack, trochę Chvrches i La Femme.
 
Na minus przede wszystkim organizacja tego jeb*** festiwalu i kilometrowe kolejki, niedziałające terminale, brak zasięgu (powered by Orange!), korki w promieniu 100 kilometrów, odwoływane autobusy. Na minus także odwołanie Glass Animals, nudne Arctic Monkeys i jednak Dawid, co go podsieli (2 lata temu o niebo lepszy koncert). Większości nie widziałem, bo stałem w kolejkach. Pierwszy raz nie dotarłem na Beat Stage, która w tym roku podobno otrzymała wreszcie godną oprawę.
 
W przyszłym roku zmiana kierunku. No chyba, że znowu pojawi się ktoś pokroju Tame Impala w lineupie, ale jednak festiwal skręca mocno w stronę popu i mainstreamu, jednak tego nie fajnego. Smutek.

Co na to inni  nie mniej słynni?

Marcin Aleksandrowicz Za mało dopalaczy :>

 

Domink Wallis Skrecil juz chyba za 10 lat temu :>

 

Magda Kurek Grzesiu, ten festiwal zawsze był mainstreamowy. Prawda jest taka, ze to my wyrośliśmy już z tego festiwalu…

 

Grzegorz Dziurla Mainstreamowy był pewnie zawsze, ale nie aż tak, poza tym jest mainstream i mainstream, chodzi o proporcje na festiwalu.

 

Magda Kurek Stary już jesteś… #toniejestfestiwaldlastarychludzi

 

 
 

 

Marcin Skrętkowski Byłem ostatni raz w 2012r. i od tamtego czasu odprowadzam wzrokiem. Muzycznie zawsze będzie to propozycja dla mnie, ale z wiekiem wolę mniejsze i krótsze wydarzenia. Myślę też, że to dobra propozycja dla tych, którzy z różnych przyczyn (np. braku dostępu w ich okolicy) nie chodzą na koncerty w ciągu roku i chcą nadrobić na zasadzie dużo, dobrze i intensywnie. Sam to kiedyś przerabiałem, mój pierwszy Heineken w 2006r. to było ponad 20 koncertów w 3 dni. Teraz nie dałbym już tak rady.

 

Alex Wait Bass Astral z orkiestra sztos!

 

Paula Matuszak #starosc

 

Cezary Cendrowski Jedz na Melt Festiwal za rok. Będziesz zachwycony. Organizacja tam to mistrzostwo świata. Znajomi mówili, że opener to festyn w porównaniu do Melt. Pozdro

 

Grzegorz Dziurla Melt w planach, dzięki za tipa :>
 

 

Piotr Sawus Grzegorz jak juz pojedziesz na Melta, to póżniej polecam Fusion i Garbicz ;]

 

Z kolei Magda Kurek dodaje, że swoją drogą to warto polecić z całego serca to miejsce. Następnym razem w Sopocie, jejejej.
https://www.facebook.com/events/1866983986928779/permalink/1866984006928777/
 
Piątek , 20 lipca o 21:00, 2035
.
Kupię karnet na Openera 2035 dla mojego dziecka.
Kupię karnet na Openera 2035 dla mojego dziecka które się jeszcze nie narodziło, lecz nie pozwolę by przechodziło przez to co ja w 2018!
 
Kupię karnet na środę i niedziele!
Albo nie! Tylko bilet na czwartek!
Chociaż…nie! Jednak karnet na środę i czwartek!
Albo ten no…może taki weekendowy se kupię jednak! Tak!
Z drugiej strony to Posiadło grał miesiąc temu w Rumi na stadionie to jednak nie chce tego karnetu, ale dam ogłoszenie, bo wiem, że i tak nikt nie ma, a trochę będę modny 
 
 
 
ZASKOCZ Alter Art! Zdeklasuj znajomych!
 
Tydzień w którym odbywał się Festiwal Burgerów i wody z dodatkiem piwa na lotnisku w Kosakowie zaowocował w niekończące się ogłoszenia o bardzo oryginalnej treści KUPIĘ KARNET, KUPIĘ BILET.
 
 
Ten kto miał bilety, lub ten kto smak Burgerów już poznał wcześniej i nie był zainteresowany płacić po kilkaset zł, by na miejscu wydać następne kilkaset złotych zapewne nie mógł patrzeć na owe ogłoszenia.
 
 
Więc chcielibyśmy zrobić imprezę dla w/w ogłoszeniodawców z dopasowaną dla nich ofertą!
 
 
Pyszne rozcieńczone piwko, belgijki i burgery.
Szukamy chętnych z food truckiem, którzy dostrzegą tu interes.
 
WSTĘP WOLNY
Musik Chudy :Tru Funk:
 
Przypominamy iż na zewnątrz klubu mamy kompletnie wystrzałowy ogródek, który zapewnia Wam możliwość wyrobienia nowych znajomości, a także co za tym idzie nowych chorób wenerycznych. Yeah!
 
 
A jeżeli już kupicie lekarstwa, to przed użyciem zapoznajcie się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultujcie się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Waszemu życiu lub zdrowiu.
 

 

Znany recenzent Patryk ‚Azek’ Rębisz zastanawia się — Czy znany jest line up na czwartek na Opku ’35? Czy nas zaskoczą? Czy pojawi się tym razem oczekiwana od lat Maryla Rodowicz, Sławomir czy Dawid z Guetta?
Śledźcie naszą stronę w najbliższych latach by się o tym przekonać.  Event zbliża się wielkimi krokami. Już niebawem!

 

Kupię karnet na Openera 2035 dla mojego dziecka.
.
Testerzy Imprez polecają!
.
Wtedy‎ - Kupię karnet na Openera 2035 dla mojego dziecka. fot. Wtedy