KRAKÓW Klub SERCE

Kraków Regime brigade showcase. W klubie SERCE zagra kolektyw artystyczny i rozwijający się label z Wrocławia

KRAKÓW Klub SERCE

 

W nowy rok wchodzimy gościnnie, bo do Serca zapraszamy najciekawszą ekipę stolicy Dolnego Śląska. Showcase to showcase, więc zza decków pokażą nam wszystko to, co mają najlepsze, a może i nawet jeszcze więcej.

regime to kolektyw artystyczny i prężnie rozwijający się label z Wrocławia. Ich celem jest promowanie szeroko pojętą sztuki, praktykowanej przez brygadzistów jak i przez osoby, które inspirują ich na co dzień. Zaczynając od muzyki, o której opowiadają w audycji radiowej, przez grafiki użytkowe i street art, kończąc na własnoręcznie wykonywanych ubraniach. Ich działania nie mają żadnych granic. Interesuje ich sztuka miejska – na swoim koncie posiadają także dwa wydawnictwa papierowe tzw. ziny (w niezależnym, limitowanym nakładzie). Wszystkie działania, których się podejmują – mają naturę oddolną; zaczynając od organizacji, przez wykonanie, po publikację. Konsekwentnie dokładają wszelkich starań, aby zbudować lokalnym talentom przestrzeń, w której będą się mogły swobodnie rozwijać, a co za tym idzie prezentować swoją twórczość przed coraz szerszą publiką.

 

https://web.facebook.com/sercekrakow/videos/1515160515245360/

Na przestrzeni dwóch lat zorganizowali wiele wydarzeń muzycznych, promując imprezy w stolicy Dolnego Śląska, których headlinerami byli m.in. Pablo Mateo (Marcel Dettman Records), Bambounou (50Weapons / CLEKCLEKBOOM) Sender Berlin (Tresor), Lake People (Permanent Vacation), Chambray (Ultramajic) Florian Kupfer (LIES Records) czy Shanti Celeste (Peach Discs).

 

KRAKÓW Klub SERCE logo


W Sercu zagrają:

Antoni Sierakowski b2b Whyba
Young Majli b2b PLAL
61st Draft Pick b2b Rodas

Antoni Sierakowski
https://soundcloud.com/sieraque

nerd produkcji muzycznej, głęboko w jego sercu skrywa się zamiłowanie do funku, surf rocka, oraz wszystkiego co egzotyczne. Swoimi subtelnymi melodiami i wielobarwnymi dj setami szybko podbił serca wrocławskiej publiczności. Na swoim koncie ma już dwa autorskie wydawnictwa – „Rivulet” (regime brigade) i „Lemon Sunset” (Evoked Recordings), a pod koniec 2017 roku debiutował na winylowej składance dla Hold Your Ground / Audiolith Records. Jako DJ uwielbia mieszać figlarny acid, melancholijne i dziwaczne techno i surowe disco.

Whyba
https://www.mixcloud.com/whyba

Entuzjasta dźwięku, nie tylko w formie muzycznej. Wychowany na czarnych brzmieniach, jednak konsekwentnie poszukujący tanecznych kompozycji, szczególnie w stylistyce 4/4. W jego selekcji znajdą się zarówno rapowe wokale, jak i jazzowe pianino, a wszystko to ubrane w housową rytmikę.

Young Majli
https://www.mixcloud.com/martamalinowska91

Dziennikarka, DJ-ka i aktywistka muzyczna, związana z kolektywem regime brigade. Przez cały tydzień, namawia w eterze do odkrywania ciekawych brzmień na falach Radio Wrocław Kultura. Bardziej od gatunku liczy się dla niej groove utworu. Entuzjastka czarnych brzmień, rytmu i bassu.

PLAL
https://www.mixcloud.com/popalalczak

Jeden z założycieli kolektywu regime. DJ, promotor i dziennikarz muzyczny, współprowadzący audycję regime brigade w Radiu LUZ. Specjalista od egzotycznych brzmień kuduro i afro, jednak w swojej selekcji nie zamyka się na żadne gatunki. Szczególnie bliskie są mu również hip-hop, disco i house.

61st Draft Pick
https://soundcloud.com/61stdraftpick

alias producenta i DJa związanego z kolektywem regime brigade, którego sumptem wydał w tym roku debiutancki materiał „Milky Wayz” jako Baby Meelo. W roli 61st Draft Pick sięga po przekrój zajawek w klubowej estetyce – od acid czy ghetto house’u po dub techno.

Rodas
https://soundcloud.com/rodaspl

w jego utworach nietrudno doszukać się hip-hopowych korzeni, choć ostatecznie swój styl producencki definiuje w house’owych brzmieniach. W selekcji stawia na groove i taneczną energię, kocha lo-fi, funky style i brudne, ale zawsze wielobarwne kompozycje.

https://web.facebook.com/regimebrigade
http://www.residentadvisor.net/record-label.aspx?id=13008
https://soundcloud.com/regime-brigade
https://pro.beatport.com/label/regime-brigade/52371
https://kholetrax.bandcamp.com/releases
https://www.mixcloud.com/regimebrigade
https://instagram.com/regimebrigade
http://regimebrigade.tumblr.com/

 

 

Regime brigade showcase | SERCE
Kiedy
5 stycznia 2018 w godzinach 22:00 – 4:00
Gdzie
SERCE
Krakowska 41, 31-064 Kraków

Otwieramy od 22, tylko dla tych, którzy ukończyli 18 lat.
Tax: Lista FB (Wezmę udział) – free do 00:00, reszta 10 PLN

 

.

 

Testerzy Imprez polecają!

KRAKÓW Klub SERCE