Young Stadium Club.  Grunberg. Obiekt. 2017.11.18

Young Stadium Club grali z DJ Tiesto. Teraz w Grunbergu OIBIEKT wypełni ich esencjonalne Say What You Want

 

Young Stadium Club. Grunberg. Obiekt. 2017.11.18
Young Stadium Club to młode zdolne chłopaki. Współpracowali z DJ Tiesto. Teraz zagrają w klubie O B I E K T już w najbliższy weekend. Szykujcie się na sporą dawkę pozytywnych wibracji.

W skład zespołu wchodzą cztery osoby: Dominik, Janek, Krzysiek oraz Filip Zespół odpowiedzialny jest zarówno za warstwę tekstową, muzyczną jak i produkcyjną w swoich utworach. Swój początek datują na maj 2013 roku i mimo krótkiego stażu, grupa już zdążyła zdobyć duże uznanie zarówno wśród fanów, jak również mediów polskich i zagranicznych.

Niezwykle pochlebne recenzje ich twórczości pojawiły się już wśród dziennikarzy z Anglii, Włoch, Hiszpanii, a nawet USA. Zapytani o inspiracje bez wahania wymieniają największe gwiazdy indie rocka: Bombay Bicycle Club, Two Door Cinema Club, Foster the People czy Foals. Choć wszystkie te wpływy można usłyszeć w twórczości Young Stadium Club, zespołowi udaje się zachować swój własny, oryginalny styl, który w połączeniu z wyjątkowym wokalem i profesjonalizmem grupy, tworzy unikalną i dotąd niespotykaną na polskiej scenie muzykę, która bez wątpienia ma wszelkie predyspozycje do konkurowania z zagranicznymi gigantami tego gatunku.

W 2016 roku zespół zagościł na scenie festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu, festiwalu H&M Loves Music w Warszawie, swoją moc pokazali również występując jako support przed brytyjskim zespołem The Vamps, a pod koniec roku rozgrzali publiczność przed koncertem Nothing But Thieves w Warszawie! Zespół YSC ma na swoim koncie współpracę m.in. z takimi muzykami i producentami jak Steve Manovski (Sigala, John Newman), Paul Whalley (Snarky Puppy, Mumford and Sons), Reece Pullinger (David Guetta), Bright Sparks (Tiesto), Danny Shah ( Nicky Romero, The Vamps).

Wizytówką debiutanckiego albumu jest najnowszy singiel ‘Say What You Want’

Zobacz teledysk

 

W powstawaniu utworu wzięli udział Stevce Manovski (ma na koncie współpracę m.in. Johnem Newmanem) oraz Danny Shah (współpraca m.in. z Nicky Romero, The Vamps)

Zobacz odsłonięcie okładki albumu – https://www.facebook.com/YoungStadiumClub/videos/vb.286370008151864/1224293671026155/?type=3&theater

Posłuchaj lub pobierz album ‘Everything Everyone Everywhere’ –

 

https://UmusicPL.lnk.to/uAH5J
W wersji cyfrowej album został wzbogacony o polski utwór ‘Tu i Teraz’

12 maja miał również swoją premierę film animowany ‘DUDI cała Naprzód ’.
Zespół Young Stadium Club na potrzeby filmu nagrał utwór ‘Kolejny Raz’

 

 

 

 

Young Stadium Club — Do koncertu zostało niewiele czasu! Widzieliście co o nich piszą ? Zachęcamy do lektury!

http://zielonagora.wyborcza.pl/zielonagora/7,35182,22628234,pracowali-z-dj-tiesto-teraz-young-stadium-club-gra-w-klubie.html
Jak Wam się podoba stonowana akustyczna wersja  drugiego singla Young Stadium Club ?

 

Young Stadium Club akustycznie

 

 

Co gdzie kiedy?
Young Stadium Club / 18.11.17 / Zielona Góra / Klub O B I E K T /
Start o godz. 21:00
O B I E K T
Kazimierza Wielkiego 21, 65-001 Zielona Góra.

 

Bilety abilet.pl lub w klubie dniu koncertu

Wstęp:
15 zł – przdsprzedaż
20 zł – w dniu koncertu

 

Po koncercie regularne after party. Natomiast 22.11 Szperalnik czyli kolejna 6 juz z kolei odsłona tego co mamy w szafach i chcemy się tym podzielić z innymi po cienkich prajsach.

 

 

Testerzy Imprez polecają!

 

 

Young Stadium Club. Grunberg. Obiekt. 2017.11.18