Jak być szczęśliwym nie odnosząc sukcesu. Fot. STRO.

Smutni Trenerzy Rozwoju Osobistego organizują warsztaty Jak być zadowolonym nie odnosząc sukcesów

Jak być szczęśliwym nie odnosząc sukcesu. Fot. STRO.
Jak być szczęśliwym nie odnosząc sukcesu. Fot. STRO.
Jak być zadowolonym nie odnosząc sukcesów to inspirujące warsztaty, które realizują z powodzeniem już po raz kolejny Smutni Trenerzy Rozwoju Osobistego. Ta niecodzienna forma pracy nad sobą przyciąga coraz większe rzesze zgłodniałych samorozwoju. Mindfulness odchodzi do lamusa. Teraz jeśli chcemy być modni rozwijamy się na smutno. W opozycji do bycia permamentnie happy wreszcie można, chcąc być trendy, dać sobie chwilę wytchnienia w pogoni za sukcesem i przynajmniej się z niego nie cieszyć.

 

 
To jest warsztat o myśleniu. O pułapkach, w które wpadamy używając niektórych słów i o przyjemności używania wiedzy. Przyjemności, która być może nie przynosi sukcesu, w rozwojoosobistym znaczeniu tego terminu, ale czyni życie… Smaczniejszym… Tak, to bardzo dobre określenie
 
Smutni Trenerzy Rozwoju Osobistego jak sami otwarcie przyznają 18 lat spędzili na salach szkoleniowych. Pouczali ludzi i wmawiali im, że wiedzą lepiej czego im potrzeba. Przerobili spory kawałek mitologii rozwoju osobistego, mierzyli się z jego zaletami i zawierali przymierza (chciane lub też nie) z jego demonami.
Przechodzili przez fazy pychy i pokory. Zgodnie twierdzą, że oddech im się uspokoił, mimo że nie uprawiają medytacji.
 
Smutni Trenerzy Rozwoju Osobistego chcą opowiedzieć o tym, czym może być i czy w ogóle istnieje coś takiego jak „szczęśliwe życie”. Będzie dużo pytań, które otwierają głowy, odpowiedzi będziemy szukać razem.

Medytacjia mindfulness jest znana od co najmniej 2500 lat, wywodząca się z buddyzmu, a niektórzy twierdzą, że nawet sprzed tego czasu (Oczywiście obecność zawsze była ;).) Chodzi tutaj o praktykę obecności w celu osiągnięcia szczęśliwego stanu umysłu, spokoju, przyjemności. Medytacja jest stosowana aby ćwiczyć umysł, aby odpuszczać to co nam nie służy, oraz aby wprowadzać zmiany do naszego życia takie, które pragniemy. „pierwszą rzeczą przy każdej zmianie jest świadomość”. Szczęście przyjemność miłość radość. tu i teraz. Nie możemy tego robić w przeszłości. Jedyny moment kiedy możemy to zmieni c to tu i teraz. Trening uważności. „pierwszą rzeczą przy każdej zmianie jest świadomość”.

Tymczasem podczas warsztatów Smutnych Trenerów Rozwoju Osobistego, którzy zdaje się te praktyki odstawili do lamusa towarzyszyć rozważaniom będzie niewymuszona empatia i szacunek oraz myślenie, w tym myślenie krytyczne.

 
Uwaga! Po szczegółowy program można pisać na maila. To minimum wysiłku a na pewno przysporzy Wam radości ze zdobytej wiedzy co gdzie kiedy : )
///
 
Miejsc: 15
Cena: 100 zł. Do 24 lipca 2017: 70 zł
 
Dane do przelewu:
 
Dane do wpłaty:
 
Dane do przelewu:
 
Marcin Ilski, ul. Sokołowska 6/65, 01-136 Warszawa
Nr konta: 17 1600 1462 1831 7371 0000 0001
 
Z dopiskiem: warsztat 10 września
 
Dodatkowe informacje oraz zapisy: smutni.trenerzy@gmail.com, tel: 504 393 102
///
Smutni Trenerzy Rozwoju Osobistego
Warsztaty Jak być zadowolonym nie odnosząc sukcesów
Kiedy
 
10 września 2017
niedziela w godzinach 10:00 – 17:00
za 5 dni  można spodziewać się od 11–19 stopni i tego, że na pewno będzie padał deszcz
Gdzie
Sale Szkoleniowe Kraków – EduProfit
Chmieleniec 39, 30-348 Kraków
 
24 tysięcy osób zainteresowanych smutnymi warsztatami. To wybitnie świadczy o tendencji do autodestrukcji w procesie poznania siebie.
Kraków. II termin.
Testerzy Imprez polecają!
///
Jak być szczęśliwym nie odnosząc sukcesu. Fot. STRO.
Jak być szczęśliwym nie odnosząc sukcesu. Fot. STRO.