Nowosolska Galeria Bezdomna 2017

Solanin Film Festiwal i Nowosolska Galeria Bezdomna 2017 na terenie dawnej fabryki Dozamet

Screenshot_20170812-225750

Solanin Film Festiwal i Nowosolska Galeria Bezdomna 2017

 

SOLANIN FILM FESTIWAL to offowy festiwal filmowy, który wyrósł z pasji, zaangażowania i wiary w moc kina. Solanin to przede wszystkim niezależne polskie produkcje oraz ciekawe filmy polskie, europejskie i światowe. Prezentujemy, nagradzamy i promujemy offowe filmy oraz ich twórców.
 
9. Solanin Film Festiwal odbędzie się w dniach 23-27 SIERPNIA 2017 w Nowej Soli. Towarzyszyć mu będzie wystawa w Galerii Bezdomnej.

 

Nowosolska Galeria Bezdomna 2017

W dniach 21-27.08.2017 Galeria Bezdomna ponownie zawita w Nowej Soli. Wszystkich chętnych zachęcamy do prezentacji swoich prac.Galeria Bezdomna po raz kolejny zawita do Nowej Soli! Ponownie swoje prace będziecie mogli zaprezentować w jednym z budynków na terenie DOZAMETU. Zachęcamy wszystkich artystów do prezentacji swoich prac, niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności.

Galeria Bezdomna to wspaniała i niepowtarzalna wystawa, która nigdy nie ma swojego stałego miejsca. Pojawia się zazwyczaj w opuszczonych kamienicach, magazynach czy halach w ciągu zaledwie jednego wieczora, działa przez kilka dni i znika, by za kilka miesięcy otworzyć się w innej lokalizacji, w innym mieście, a nawet w innym kraju.

W ciągu tych kilku dni wszyscy pasjonaci fotografii, grafiki, malarstwa, a nawet rzeźby mogą pokazać na wystawie co tylko chcą w dowolnej formie. Nie ma nakazów ani zakazów – każdy sam odpowiada za treść swoich prac i sposób ich eksponowania. Historia Galerii Bezdomnej sięga 2002 roku i właśnie wtedy Tomek Sikora i Andrzej Świetlik zaprosili po raz pierwszy, wszystkich pasjonatów fotografii do wystawienia swoich zdjęć publicznie. W Nowej Soli Galeria jest organizowana po raz piąty.

 

 

Screenshot_20170812-225724

Dziś, my Was namawiamy do pokazania swoich prac w Galerii Bezdomnej – jak zwykla pełna NIEZALEŻNOŚĆ!

W dniach 21-27.08.2017 Galeria Bezdomna ponownie zawita w Nowej Soli. Wszystkich chętnych zachęcamy do prezentacji swoich prac.

 

Wernisaż odbędzie się 25.08.2017
Zakłady DOZAMET
Budynek Modelarnia Drzewna
ul. Piłsudskiego 40
Kontakt do koordynatora Galerii Bezdomnej:

Jakub Orliński
E-mail: orlinski.jakub@gmail.com

Nowosolska Galeria Bezdomna 2017