1. Mirek Gancarz - -Reforma sądownictwa- -Pedofile i alimenciarze-

Tom Bec – Takich ‚cudów’ to tam na pęczki… ‚Głupi jak pasek w TVP’ ma szansę zaistnieć na stałe w polszczyźnie. Kabaret. Niestety nie.

"Reforma sądownictwa"! "Pedofile i alimenciarze"! Żaden kabaret by tego nie wymyślił, dlatego jeszcze raz apeluję: Bez porównań do kabaretu!!! Wrrr. Otóż TVPinfo
„Reforma sądownictwa”! „Pedofile i alimenciarze”! Żaden kabaret by tego nie wymyślił. Fot. Mirek Gancarz

Na znanym portalu społecznościowym wrze. Emocje sięgają zenitu. Niezadowolenie wzrasta. Sarkazm ironia kipią ze zdwojoną siłą.

 
„Reforma sądownictwa”! „Pedofile i alimenciarze”!
Żaden kabaret by tego nie wymyślił, dlatego jeszcze raz apeluję:
Bez porównań do kabaretu!!! 😕
Otóż TVPinfo 🤢
Mirek Gancarz – dawniej kabaret Potem – tak skomentował doniesienia TVP na temat przeprowadzanej pod osłoną nocy reformy sądownictwa, przepychanej ustawy dotyczącej  likwidacji trójpodziału władzy przy ograniczonej liczbie posłów w godzinach nocnych pod pretekstem etyki. Co z nadgodzinami dla tych, którzy byli zmuszani naciskami do pracy poza normalnym wymiarem godzin pracy?  Czy takie postępowanie jest etyczne? Nocne obrady sejmu pod naciskiem prezesa Jedynie Słusznej Partii to nie jest impreza, którą  Testerzy chcieli by z przyjemnością relacjonować, jak to jest w przypadku innych wydarzeń bardziej kulturalnych. Wszak to co się dzieje  w polityce, jej wszelakie odcienie,  to również przejaw szeroko pojętej kultury. Niemniej jednak zaistniałe okoliczności powodują, że postanowiliśmy wyrazić swoją opinię za pośrednictwem ust innych nośniejszych nazwisk.
 
 
Tom Bec A Pietrzak?
 
Mirek Gancarz Pietrzaka proszę do kabaretu nie porównywać…
tym bardziej. 😛
 
Magdalena Joanna Dutkowska Pietrzak sie ostatnio poPiS-uje…
 
Maciej Nuckowski smutne, co z niego pozostało…
Tom Bec zamieszcza link do Ucha Prezesa, znanego z You Tube kanału parodiującego poczynania prezesa Jedynie Słusznej Partii. To już realny Kabaret Moralnego Niepokoju:
 
Marta Klawikowska No jak dla mnie, to już mało śmieszne 😕
 
Mariusz Krauze Nie da się ukryć – debilizm co poniektórych tam sięgnął dna…
 
Tom Bec I jeszcze na samym dole namawiają do płacenia abonamentu za pól roku z góry!
 
Magdalena Joanna Dutkowska I straszno i śmieszno
 
Dariusz Szulc Zgadzam się z Tobą maestro .
 
Joanna Joanna a może tak AMNESTY INTERNATIONAL ???
 
Joanna Joanna prawa człowieka ??? alimenciarz i gej – rozumiem – to kto 😉 ???
 
Paweł Mrożek Za moich czasów pracy w TVP Info nikomu nie przyszłoby do głowy żeby używać knajackiego języka na pasku…
 
Mariusz Krauze Pasek chyba sam Jacek robi… Czuje się jego styl.
 
Wojciech Lubiński to episkopat tez jest przeciw reformie ? 😀
 
Robert Jokel W punkt 🙂
 
Bożena Paterka W same centrum zgadzam się
 
Robert Gren W TVP Info pojawił się sędzia Trybunału Stanu ( z nadania .., wiadomo), który stwierdził, że cyt.” Opozycja jest zorganizowaną grupą przestępczą…”. Wg. tego pana, każdy, kto protestuje przeciw łamaniu Konstytucji, niszczeniu podstaw demokratycznego p…państwa, jest członkiem” zorganizowanej grupy przestępczej”. Więc mogę powiedzieć temu panu, że jeśli ja ,nie zgadzając się na zrobienie z Polski drugiej Białorusi, jestem przestępcą, to klub PIS jest odpowiednikiem włoskiej Cosa Nostry. Schemat działania podobny – jest szef wszystkich szefów i żołnierze. Obowiązuje także omerta- czyli zmowa milczenia.
Robert Gren I jeszcze jedna uwaga …Nawet w PRL-u władza nie bała się kabareciarzy, tak jak teraz imć Kurski.
 
Mirek Gancarz Właśnie za czasów PRL-u Jan Pietrzak występował dla widowni, na której w pierwszym rzędzie siedzieli członkowie KC PZPR z sekretarzem Rakowskim na czele. Pokazywali to w telewizji mówiąc „Patrzcie! Można!”. W ten sposób Jan Pietrzak był wtedy i jest teraz integralną częścią systemu propagandy kłamstwa.
 
Joanna Starzyńska fakt, porównanie tego (…….), który ma teraz miejsce do kabaretu, to obraza
 
Robert Gren Pietrzak to osobna historia. Ja mam na myśli Tey xD
 
Robert Gren I opolską noc kabaretową. Teraz żadnych kabaretów, bo jeszcze ktoś krzyknie, że ” król jest nagi i …musi mieć drabinkę”. xD
 
Damian Skarbiński Nie przypominam sobie abym był obrońcą #księży
 
Tom Bec Takich ‚cudów’ to tam na pęczki… ‚Głupi jak pasek w TVP’ ma szansę zaistnieć na stałe w polszczyźnie.
 ///
Tom Bec - Takich cudów to tam na pęczki... 'Głupi jak pasek w TVP' ma szansę zaistnieć na stałe w polszczyźnie. Fot. Tom Bec
Tom Bec – Takich cudów to tam na pęczki… ‚Głupi jak pasek w TVP’ ma szansę zaistnieć na stałe w polszczyźnie. Fot. Tom Bec
 
Zdjęcie użytkownika Tom Bec.
 PO nie zadowolona ze wzrostu znaczenia PL na świecie. Fot. Tom Bec
PO nie zadowolona ze wzrostu znaczenia PL na świecie. Fot. Tom Bec
 
Zdjęcie użytkownika Tom Bec.
Cytat - M. Gersdorf przeciwna reformie sądownictwa, która ma wyeliminować kłamstwa i nadużycia. Fot. Tom Bec
Cytat – M. Gersdorf przeciwna reformie sądownictwa, która ma wyeliminować kłamstwa i nadużycia. Fot. Tom Bec
 
///
Filip Matusiak „a twój stary nosi pasek TVP info” 😉
 
Łukasz Degórski Komuna mentalna, komuna medialna.
 
Marek Prusakowski A kurski nie zalegał z alimentami? A ile mała a propos pedofilii jego druga żona gdy miał 20lat???
 
Katarzyna Stefańska-Sacher I oby tak dalej!!!! Może w końcu ten ‚ciemny lud’ coś zrozumie! Nie da się tak długo kłamać!
 
Eliza Kowalska Patrze i nadal nie mogę uwierzyć. W PRLu przynajmniej potrafili zachowac kulturę słowną, no ale na co ja liczę? Jak się nie ma argumentów to używa się inwektyw i siły…
 
Ilona Szwej-Górecka Mało tego że dowiedziałam się że jestem mordą zdradziecką to jeszcze kogo bronię no no
 
Andrzej Matusiak W przeciwieństwie do parlamentu, rządu i tv, w sądach bardzo istotną rolę odgrywają biegli – psychiatrzy, psycholodzy, psychoterapeuci i seksuolodzy 🙂
 
Przemysław Rozenek Mnie się wydawało, że adwokat to musi bronić każdego podejrzanego… Czyli po reformie PiS obrońców w sądach nie będzie…
 ///

Aż ciśnie się na usta by powiedzieć: Kurwa mać! Nie rozmawiajmy o polityce. Też tak macie?

///
Fot. kryzyswieku.blogspot.com
Fot. kryzyswieku.blogspot.com
///
W samo sedno. Mądre słowa zawsze aktualne, niestety...
W samo sedno. Mądre słowa zawsze aktualne, niestety…
Propozycje PiS to po prostu zamach stanu. Apelujemy do prezydenta Dudy o veto w związku z ustawą i propozycją likwidacji trójpodziału władzy.
Protesty w obronie sędziów staną się faktem. Społeczeństwo się mobilizuje nie godząc na wycieranie mu mord jakimikolwiek nazwiskami. Społeczeństwo to obywatele nie kanalie jak raczył zauważyć prezes Jedynie Słusznej Partii. Tymi są najczęściej ci, którzy mierzą swoją miarą.

Tom Bec – Takich ‚cudów’ to tam na pęczki… ‚Głupi jak pasek w TVP’ ma szansę zaistnieć na stałe w polszczyźnie. Prof. Jan Miodek z pewnością niebawem okrzyknie to hasło jako właściwe i  powszechnie obowiązujące w realnym świecie i zarekomenduje do umieszczenia w kolejnym wydaniu tomu Słownika Języka Polskiego.

Izba sejmowa podczas prac nad projektem ustawy dot. likwidacji trójpodziału władzy odrzuciła wszystkie (wszystkie!) poprawki opozycji.
 
W trakcie obrad Sejmu nad ustawą o Sądzie Najwyższym głosowało za przyjęciem ustawy ponad 250 przeciw 192 wstrzymało się 93 posłów. Posłowie opozycji protestują uważając, że 3 ‚reformowane’ ustawy, składające się na reformę sądownictwa, przeprowadzane przez prezesa Jedynie Słusznej Partii, czyli Ustawa o Krajowej Radzie Sądownictwa, ustawa o Ustroju Sądów Powszechnych i ustawa o Sądzie Najwyższym to buble prawne sprzeczne co do zasady z Konstytucją RP. Tym samym nie ma żadnej reformy sądów jest tylko demolowanie ustroju państwa. Likwiduje się de facto niezawisłość sądów w Polsce. Minister Ziobro będzie mógł teraz wyrzucać prezesów sądów tylko dlatego, że nie będą chcieli wpływać na linię orzeczniczą sędziów. Wydłużono jednocześnie vacatio legis z 14 do 30 dni. To akurat dobra propozycja. Slowly man nie zawsze może zdążyć ze wszystkimi dokumentami. Przykład ś.p. Bronisław Geremek czy żółw z Polskiego Zoo ś.p. premier Tadeusz Mazowiecki.
Poprzez wprowadzanie tej ustawy obecny rząd doprowadza do tego, że niszczone jest prawo Polaków do prawdziwego nie zawisłego sądu! Czy podzielacie zdanie, że cała Polska, która nie należy do Jedynie Słusznej Partii to – cytat z sejmowej wypowiedzi złotoustego prezesa – ‚kanalie i mordercy’?
Adam Kądziela dodał nowy film: Sejm,  wczoraj 19 lipca po północy, opatrując go komentarzem:
Zobaczcie co poseł Kaczyński zrobił po przemówieniu❗️ Karygodne przemówienie (0:01 – 0:55). Karygodne zachowanie (0:55 – 1:05). Słuszna reakcja Kamila Gasiuk-Pihowicz (1:08 – 2:31) i Ryszard Petru (2:31 – 3:27). Link do filmu poniżej.
 
#PRZEPROŚ
„Gdy życie zdarło z faceta już maskę,
Gdy mu fasada rozwala się z trzaskiem,
Gdy zza niej wyjrzy jak dupa z pokrzywy
Pysk zły i obrzydliwy i pryśnie cały blef…”
 
Manipulacje w informacjach TVP i TVP Info na temat realnej rzeczywistości świadomym i światłym obywatelom nie zamydlą oczu. Makiawelizm ze strony władzy, którą wybrał suweren, na dłuższą metę nie popłaca. Pozostali również się obudzą z letargu, miejmy taką nadzieję.
TVP Info
Testerzy Imprez nie polecają!

 

"Reforma sądownictwa"! "Pedofile i alimenciarze"! Żaden kabaret by tego nie wymyślił, dlatego jeszcze raz apeluję: Bez porównań do kabaretu!!! Wrrr. Otóż TVPinfo
„Reforma sądownictwa”! „Pedofile i alimenciarze”! Żaden kabaret by tego nie wymyślił. Fot. Mirek Gancarz