Happysad Ciało Obce. Produkcja Sky Piastowskie. Montaż Grzegorz Lipiec Premiera 27.06.2017

Grupa SKY PIASTOWSKIE zakończyła długofalowy projekt z zespołem HAPPYSAD – Premiera ich 10 teledysku CIAŁO OBCE

Happysad Ciało Obce. Produkcja Sky Piastowskie. Montaż Grzegorz Lipiec Premiera 27.06.2017

 

Grzegorz Lipiec z grupy filmowej Sky Piastowskie po zakończeniu montażu i długich nocach spędzonych przy pracy nad ostatnim teledyskiem dla zespołu happysad 29.06.2017 na znanym portalu społecznościowym wydał oficjalny komunikat:
„Zakończyliśmy nasz długofalowy projekt z zespołem happysad – 10 teledysków do całego albumu „Ciało Obce”. Zwieńczeniem jest fabularne wideo do utworu tytułowego. I nim pragnę się z Państwem podzielić. Z całego serca DZIĘKUJĘ Muzykom, Załodze Techno_HS i cudownemu Menadżerowi za zaufanie, wyrozumiałość i wspólną, filmową przygodę! Za Waszą poruszającą Sztukę i skromność. To są te spotkania zostające na lata i nadające życiu nową wartość. DZIĘKUJĘ Ekipie Sky Piastowskie. Ponad ćwierć wieku temu byłem najmłodszy w naszej Brygadzie. Klik. Klik. Dziś jestem seniorem tego rodu:) Od kilku lat pracuję z ludźmi młodszymi o dekadę lub dwie. Tak było też na planie happysad. To ożywcze i gigantycznie inspirujące. Za to po stokroć Wam dziękuję! Oskar Kozlowski – przyglądam się Tobie w trakcie naszych prac od lat. Uwielbiam te momenty gdy ujarzmiasz Światło. Staje się wtedy Jasność (bynajmniej nie o plan filmowy mi chodzi). A już zwłaszcza gdy za pan brat masz tylko, aż i wyłącznie Słońce;) Jesteś Artystą. DZIĘKUJĘ! Zapraszam na nasz ostatni klip z dziesięciu. Ale nie ostatnie słowo we współpracy z happysad i w ogóle. Jeszcze tylko specjalne THX dla Hermann Hermann Kubrick. Dzięki Twemu geniuszowi LP „Ciało Obce” odkrywałem na nowo przez ostatnie pół roku prac nad tym krążkiem.

Do filmowego zobaczenia Wszystkim Państwu. Odklik”

A tak o produkcji grupy filmowej Sky Piastowskie z Grunberga pisze happysad:
„Ostatni klip zrealizowany z grupą filmową Sky Piastowskie do naszej najnowszej płyty. Postanowiliśmy na dobre wyjść z kawkowskiej stodoły, pochodzić po mieście, a resztę dopisał nie najweselszy klimat utworu.
Chylimy czoła przed całą ekpią filmową. Dziewięć klipów w jednej lokacji plus jeden na zewnątrz nagranych w tak krótkim czasie to wyczyn nie lada. Jesteście mistrzami!
A Wy…? Dzielcie się utworem i klipem. Wszystkiego dobrego!
„Sam sobie kulą u stóp.
Sobie kopię dół.
Sam sobie w oczy sypię sól.
Na siebie sam ukręcam bat.
Na siebie sam warczę wilkiem spode łba (…)”
PS W zanadrzu mamy jeszcze jedno małe „coś”.  Ale to później.”
///

 

///

After happysad – Shaving

Sky Piastowskie nie spoczywają na laurach. Od razu po zakończeniu prac nad teledyskiem dla happysad zabrali się do działania i szlifują ostrza (sic!) do kolejnych projektów.
Grzegorz Lipiec z Sebastianem Żaba-fus Żebrowskim. Shaving of hairy ass miał miejsce wczoraj o 10:26 ·28.06.2017
[tylko dla dorosłych] ; )
Sztuka wymaga poświęceń. Po obu stronach kamery;) Zachciało sie golaska androgenicznego w teledysku to trza golić. Fryzjerski debiut w TYCH rewirach. Sky Piastowskie pozdrawia z Karkonoszy 🙂
fot. dzielna kierownik produkcji. Basia Szu Szu, która wreszcie swoją wspaniałą osobą zastąpiła niewydolną poprzednią kierownik prod Sky Piastowskie prezes SNAPZ Ika Sternal, jak również jej następcę równie nieskoordynowanego p.o. kier.prod. oraz w ten sam sposób działającego pełnomocnika SNAPZ Marcin Nocoń. Niemniej udało się dojść do porozumienia i zażegnać konieczność zwrotu dotacji od marszałka z powodu osmio miesięcznych opóźnień w rozliczeniu projektu RADIOSTATIK. Projekt ten przygotowany na promocję województwa lubuskiego poprzez działania artystyczne Michała Wróblewskiego prezes SNAPZ Ireny Sternal (która funkcjonuje na tym stanowisku jak Ciało Obce – przebywając od półtora roku za granicą blokując wszelkie potencjalne działania grupy SNAPZ) rozliczyła po kilku oficjalnych monitach z urzędu marszałkowskiego począwszy od czerwca 2016 r. Dość już tych personalnych niefajności – wszak mamy premierę. Zajmijmy się przyjemniejszymi rzeczami. Obejrzyjmy najnowszy teledysk happysad w nadziei, że współpraca z innymi podmiotami będzie układała się o niebo lepiej.
///
Grzegorz Lipiec - żmudne przygotowania do teledysku dla Vavamuffin. Fot. Basia Szu Szu 28.06.2017
Grzegorz Lipiec – żmudne przygotowania do teledysku dla Vavamuffin. Fot. Basia Szu Szu 28.06.2017
Komentarze pojawiły się momentalnie, a wśród nich m.in. Joanna Liddane, Maciej Mazur i 113 innych użytkowników

 

Daniel K. Hobby Foto No jak trzeba…:-)
Iwona Łazaruk Dlaczego Basia nie goli dupy!? Pffff.

 

Marcin Wima Wimońć Bo Basia nie ma włosów na dupie 😂Lubię to!
Iwona Łazaruk Tak, właśnie jak to napisałam to przeczytałam na głos i pomyślałam, że tak to brzmi 😀

 

Axis Walla Boszee… jakie zaufanie!

 

Emilia Dobrowolska Szalony !!! 😛 😀 ha ha ha

 

Mariusz Michalik Polsilverem go… 😁 pozdrawiam.
Arkadiusz Brygier ogolony, ale w lustrze się nie odbija, a to podejrzane 😜

 

Kamil Cetnarowicz Usługi fryzjerskie „Golenie dupy”. Bezkonkurencyjność gwarantowana 😛

 

Grzegorz Lipiec A wystarczyłoby kilka razy skoczyć przez ognisko… 🙂

 

Adriana Wilczyńska Daj zbliżenie 😀

 

Zdzisław Haczek Rumpolog 🙂

 

Kajetan Suder Dajcie rzyć…
Marek Hoppe gładziutki jak pupa niemowlęcia hihi
Krzysztof Kwiatkowski Ja prdl 🙂

 

Mariusz Krauze od frontu też na gładko? 😂

 

Grzegorz Lipiec owszem, ale tam aktor wygodnie obsłużył się sam 🙂
///
Grzegorz Lipiec udostępnił zdjęcie użytkownika happysad na znanym portalu społecznościowym
niespełna 11 godzin temu 29.06.2017 tak komentując swój poprzedni wpis:
Dziękuję za duży odzew po wczorajszej foto z nagim aktorem;) Zdjęcie z kulis planu być może kosmate, ale cel szczytny – promujący kontakt Człowieka z Naturą w teledysku Sky Piastowskie dla Vavamuffin. Dziś też trochę odkrytych ramion. I woda (podobnoż zalało ZG gdy pracowaliśmy w górach). Zapraszam bardzo dziś na premierę naszego 10. klipu dla happysad. To pożegnalne wideo dla tej formacji przy okazji LP „Ciało Obce”. Ale początek dalszej współpracy co dla nas ogromnym wyróżnieniem. Zapraszam wieczorem na projekcję tytułowego „Ciała Obcego”. Dobrego Dnia : )

 

 

 

Happysad Ciało Obce. Produkcja Sky Piastowskie. Montaż Grzegorz Lipiec Premiera 27.06.2017