REANIMACJA KULTURY zdj w tle

Animacja Kultury na Uniwersytecie Zielonogórskim otwiera swoje podwoje i zaprasza do zapoznania się z ofertą. Masz talent – zajrzyj koniecznie!

REANIMACJA KULTURY zdj w tle

„Animacja Kultury” na Uniwersytecie Zielonogórskim zaprasza
 
Zakład Animacji Kultury i Andragogiki Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz studenci i absolwenci naszej specjalności zapraszają do zapoznania się z materiałami przybliżającymi studia na specjalności animacja kultury z profilem artystycznym (taniec, fotografia lub teatr), które prowadzone są na kierunku pedagogika na Uniwersytecie Zielonogórskim.
Oferta obejmuje:
– studia licencjackie I stopnia (3.letnie) – Animacja kultury z profilem artystycznym: TANIEC lub FOTOGRAFIA
– studia magisterskie II stopnia (2.letnie) – Animacja kultury z profilem artystycznym: TEATR
Zapraszamy młodzież uzdolnioną, kreatywną i poszukującą przestrzeni dla animowania innych do studiowania animacji kultury. Specjalność ukończyło wielu uznanych dzisiaj artystów, instruktorów, edukatorów, ludzi mediów, liderów społecznych, organizatorów i animatorów działalności kulturalnej. Krótkie materiały filmowe umieszczone poniżej zawierają m.in. wypowiedzi naszych absolwentów na temat przydatności studiowania animacji kultury oraz roli, jaką te studia odegrały w ich życiu.
W razie potrzeby służymy szczegółowymi informacjami; prosimy wówczas o kontakt mailowy (m.olejarz@ips.uz.zgora.pl) lub telefoniczny (tel. 502 259 141).
 

 https://youtu.be/yAG9M4VOP8w

 
https://youtu.be/xLMVnrB05U4

 
Uniwersytet Zielonogórski: Animacja Kultury: promo I
ZDJĘCIA: Justyna Mosiewicz, Paweł Urbaniak MONTAŻ: PAWEŁ URBANIAK pawelu88@gmail.com MUZYKA: Bensound
Jeśli wspieracie nasze Koło naukowe “ReAnimacja” to zagłosujcie (link poniżej) na projekt Koła ReAnimacja – “STREFA OFFelia”
Testerzy dziękują w imieniu studentów : )
p.s. Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej o ubiegłorocznej STREFIE OFFelia to poniżej są też linki do wiadomości medialnych z ubiegłego roku xD
REANIMACJA KULTURY zdj w tle REANIMACJA KULTURY zdj profilowe
Opiekunowie koła dr Małgorzata Olejarz oraz dr Marek Apollo Zadłużnyy pracownicy Zakładu Animacji Kultury i Andragogiki, przewodniczący Koła ReAnimacja Waldemar Lorenz oraz skupieni przy nim inni studenci animacji kultury, którzy aktualnie tworzą i działają, m.in. Radoslav Eol Bajon, Katarzyna Ejsmont, Natalia Tomaszewska, Ilona Skiba, Kamil Wróbel, Patrycja Walczak, Monika Masłowska, Kalina Grupa, Koło naukowe „ReAnimacja” – zgłoszenie projektu do nagrody Laur Naukowca
zapraszają do głosowania na Najpopularniejszy projekt!!!
w tym i w następnym roku również
Jak co roku koło naukowe ReAnimacja zaprasza do świętowania w obrębie kultury. I tym razem postanowiliśmy uwolnić sztukę z pułapki. Poddać ją ReAnimacji.
 
6 czerwca 2017 przeniesiemy część atrakcji i zbiorów w nasze ulubione miejsce – na dziedziniec przed budynkiem Uniwersytetu Zielonogórskiego Zakładu Animacji Kultury I Andragogiki. (Mrowisko).
 
 
Ten festiwal to niszowe przedsięwzięcie – choć w tym przypadku festiwal to słowo raczej na wyrost, bowiem to wydarzenie jednodniowe. Jednak na pewno nie jest to słowo rzucone na wiatr, przede wszystkim dlatego, że jeśli już się za coś bierzemy to jako animatorzy realizujemy z żelazną konsekwencją i profesjonalnie. Nie ma tu miejsca na przypadkowość gdy chodzi o koncepcję, jednak na spontaniczność i otwartość w działaniu już owszem.
 
Wydarzenie angażuje lokalną społeczność animatorów. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć m.in. teatr tańca oraz inne spektakle, pojawi się muzyka, DJ, a całości dopełni wystawa fotografii.
 
Niszowy ale festiwal. A to te niszowe są wszak najciekawsze! … Interesuje Cię takie kameralne przedsięwzięcie, pozwalające zanurzyć się w kulturze? Tym bardziej zapraszamy do wzięcia w nim udziału. Spotkajmy się w Mro!
txt by Waldemar Lorenz na podstawie materiałów organizatora
 
 
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
Zaloguj się aby dodać komentarz
Kontakt:
Testerzy Imprez polecają!

REANIMACJA KULTURY zdj w tle