Wieczór z teatrem Terminus A Quo w Lubuskim Teatrze. 16 marca 2017

Wieczór z teatrem Terminus A Quo. Na deskach Lubuskiego Teatru TAQ obchodzi 40 lecie działalności

Wieczór z teatrem Terminus A Quo w Lubuskim Teatrze. 16 marca 2017
ZAPRASZAMY na wieczór z artystami Terminus A Quo w  Lubuskim Teatrze. Już w czwartek 16 marca zobaczymy aż dwa spektakle w cenie jednego biletu. Na początek szlagier teatru Terminus A Quo: ‚Usta/lenia’.
 
Magiczny i wyjątkowy wieczór z legendą teatru offowego, teatrem Terminus A Quo! W tym roku obchodzi on 40 lecie działalności. Wydarzenia związane z tą rocznicą co miesiąc widzowie mogą śledzić w siedzibie TAQ  w Sali Teatralnej  im. R. Cieślaka w Nowej Soli. Teraz mamy niepowtarzalną okazję by obejrzeć dwie, ważne i wielokrotnie nagradzane sztuki – jedną w iście kabaretowym tonie oraz drugą wzruszającą i do głębi poruszającą.
Tego dnia zobaczymy dwie sztuki:
 
„Usta/lenia”, utrzymana w kabaretowym tonie komedia obyczajowa, w uwagi na swój odważny, humorystyczny przewrotny charakter, zalecana wyłącznie dla osób dorosłych! „Usta/lenia” to wielokrotnie nagradzany, autorski spektakl Edwarda Gramonta. Jedna z ulubionych pozycji widzów teatru, wystawiana ponad 100 razy od premiery, która miała miejsce 14 lat temu! Czyżby przewijająca się w spektaklu fraza: Deszcz, deszcz, deszcz, pada sobie deszcz, deszcz, deszcz… Sugerowała, że to deszcz kolejnych nagród…?
 
„Wariat i Zakonnica” to powstała czterdzieści lat temu, wzruszająca sztuka oparta na dramacie cenionego polskiego literata: Stanisława Ignacego Witkiewicza „Wariat i zakonnica”, ewangelii wg św. Mateusza oraz fragmentu poematu „Elza” Louisa Aragona „Chcę Ci wyznać tajemnicę”.
 
W czwartkowy wieczór na scenie zaprezentują się Państwo aktorzy w składzie:
Kinga Nowak, Magdalena Budzyniak, Marta Chorążyk, Cezary Molenda, Edward Gramont, Eliasz Gramont i Konrad Gramont.
 
Teatr Terminus A Quo z Nowej Soli istnieje i szokuje już od ponad 37 lat. W tym czasie stworzył ponad 200 spektakli, i zagrał w ponad 200 miejscowościach w Polsce i na świecie.  Działa niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, politycznych, kulturalnych. Własnym sumptem tworząc dzieła zapierające dech. Więcej o TAQ mozna znaleźć na stronie teatru: 
TAQ 1 procent podatku

Przekaż 1% podatku.

Drodzy sympatycy teatru, prosimy Was, waszych bliskich i dalszych znajomych, o przekazanie 1% z podatku.

KRS Terminus A Quo to: pięć ZER, trzy CZWÓRKI, JEDEN oraz PIĘĆ
czyli 0000044415

JAK PRZEKAZAĆ 1% ?
Teraz należy tylko wpisać w konkretnej rubryce numer KRS oraz kwotę, jaką przekazujemy. Wypełniając PIT-37 będzie to pole numer 124 i 125. W programach i formularzach 1% procent powinien wyliczyć się sam.

Nowosolskie Alternatywne Stowarzyszenie Artystów – NASA
ul. T. Kościuszki 33, 67-100 Nowa Sól
nr KRS 0000044415

Każda przekazana kwota zostanie spożytkowana na działalność naszego teatru. Wspierając NASA wspierasz również Spotkanie Teatru Otwartego, festiwal teatralny odbywający się w Nowej Soli od 1976 roku.

Twórcy TAQ dziękują za każdą przekazaną złotówkę.

Tymczasem zapraszamy na najbliższe spektakle TAQ  16 marca w Zielonej Górze 2017
Spektakl rozpocznie się o godzinie 19:00, na dużej scenie Lubuskiego Teatru.
W repertuarze:
19:00 USTA/LENIA
20:15 WARIAT I ZAKONNICA
 
BILETY W CENIE 40 PLN, REZERWACJA BILETÓW:
Lubuski Teatr
Al. Niepodległości 3/5, 65-048 Zielona Góra
Bilety są dostępne
Testerzy Imprez polecają!
Wieczór z teatrem Terminus A Quo w Lubuskim Teatrze. 16 marca 2017