GĘBA. LOGO

Klub Gęba – Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe. Playback Show 2017!

Fot. Materiały organizatora.
Kolejna impreza z cyklu Playback Show w Gębie! I znów w środę. Tradycyjnie. Zaprezentują się niesamowici polscy jaki i zagraniczni artyści.
Pojawią się światła, pot i choreografie. Nie może Cię zabraknąć! Playback Show w Gębie 2017! Kolejna edycja 25 stycznia w godzinach 21:00 – 23:55.
Zaczyna się wprawdzie wieczorem jednak wczesnym.  Mgła wam nie przeszkodzi w dotarciu na miejsce. Ewentualnie snieg, bo mrozem nie ma co sie przejmować. W Gębie panuje gorrrąca atmosfera. Szczególnie po występach. I nie chodzi nam tylko o brawa i standing ovation…
Magdalena Raczkowska pisze o tych dylematach w ten sposób: Kto będzie na scenie pokazywał swoje najlepsze i premierowe numery? Będzie zimno , ciemno i śśślisko, muszę wiedzieć dla kogo będę ryzykować zdrowie i życie przez 45 km. Magda przyjedzie do Geby z północy województwa. Studenci z akademika Wicewersal i pobliskiego Wczesniaka oraz rdzenni i napływowi zielonogórzanie którzy wcześniej zaplanują, że czasu nie zmarnują własnie w Gębie, bo tam mają zdecydowanie bliżej… i kropka.
GĘBA. LOGO
Hasło przewodnie w myśleniu o tym miejscu: W nagrodę po robocie idę się zabawić do Gęby. Na playback show albo na samo play. Show dostanę gratis.
Gdy pomyślisz na egzamie:
Definicję playback show by prof. Kowalski dał – to by można było z palcem zdać.

Lub takie pytanie: Na tym zdjęciu ukrytych jest dwoje „Gębowców”. Kto wie kto to jest i gdzie? …

Gęba o poranku tak mniej więcej… Design by everyone.
///
Gęba wrzesień 2011
PODPOWIEDŹ: zdjecie pochodzi z zamierzchłych czasów. Jeszcze przed nowym designem Łupsona. Odpowiedzi podsyłajcie w komentarzach pod tym artykułem.
A po zmianie designu mniej więcej wygląda… Design by Tomek Łupson i Agnieszka Litwin-Sobańska (na żywo jeszcze fajniej!)
Fot. z 2016 roku.
///
A po zmianie designu by Tomasz Łukap i Alicja Sobańska Gęba o poranku tak mniej więcej wygląda... Fot. z 2016 roku
///
Finał otwarcia sezonu 2016/17. Wystapili: Kabaret Jurki, Kabaret Zachodni, Kabaret Ciach, Kabaret Zalotka, Kabaret MADE IN CHINA, Ryczytal Paraliryczny, Wigry 3 – trio improwizacyjne, Kabaret amatorski ADI, Ewa Stasiewicz, Klub Komedii. Let’s Duet events również się pojawili w Klubie Gęba. Wszak to Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe. Nie mogło ich tam zabraknąć.
Gęba. Finał otwarciua sezonu październik 2016-2017
Niedawne programy w Gębie:
W ciemności.
Nie wszystko wyszło tak jak powinno – ale ciemno było. Zobacz tutaj:
Nie tylko kabaret kilkanaście sekund z Piwnica Artystyczna Kawon
Kto nie widział, nie było go.
 
 
Co się będzie działo dzisiaj? Zobaczcie sami. Start 21:00
Playback Show w Gebie 2017!
Klub Gęba – Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe.
Aleja Wojska Polskiego 65, Zielona Góra
 
25.01.2017 (środa)
godz. 21:00
wstęp 7zł
Ktoś powie: No właśnie. Aż boję się pomyśleć co by było gdyby mnie zbrakło… Tak właśnie! Zatem widzimy się w środę.
Testerzy Imprez polecają!
GĘBA. LOGO