xxanaxx-w-kawonie-koncert-02-12-2016

Piwnica Artystyczna Kawon. ‎Koncert zespołu XXanaXX, który po raz kolejny ukoi OUN w Grunbergu !

xxanaxx-w-kawonie-koncert-02-12-2016
XXANAXX po raz kolejny w Grunbergu po fantastycznym zeszłorocznym występie w Obiekcie i owacjach na stojąco (jakżeby inaczej) tym razem zespół wystąpi w Piwnicy Artystycznej Kawon.
 Jeśli poczucie sensu jest luksusem, na który nas nie stać, to z  pewnością stać nas na sensualne doznania. I… odrobinę dyskretnego uroku burżuazji. XXANAXX to środek, który to umożliwia. Zażyj go w niekoniecznie umiarkowanych ilościach. To wpływa nie tylko na potencję. Przekonaj się sam. Sensualnie.
 
Xxanaxx zagrał i ukoił ośrodkowy układ nerwowy lepiej niż niejedno lekarstwo w Obiekcie już w ubiegłym roku. I to nie jednego osobnika, a rzesze wyznawców zespołu. Geneza powstania duetu jest dość intrygująca. Otóż ona była świeżo po udziale w „X Factor”, natomiast on szukał dziewczyny, z którą mógłby realizować swoje artystyczne wizje. W ten sposób Klaudia Szafrańska zaczęła pracować z Michałem Wasilewskim. Duet postawił na miękką elektronikę, która w ich zamierzeniu powinna działać identycznie jak xanax przepisywany przez lekarzy podczas leczenia stanów lękowych i depresji, xanax tak jak muzyczny duet ma ukoić ośrodkowy układ nerwowy (OUN). Chill totalny z wyłączeniem świadomości. Tylko podświadomość i nadświadomość są w stanie nas odłączyć od rzeczywistości i w konsekwencji pobudzić do efektywniejszego działania w realu. Amoże chodzi wyłącznie o relaks i sensualne doznania? Taste impressions. Check it. Taste it. Przyjdź na koncert i sprawdź sam jak sensualna energia Cię ogarnia.
 
 
 
XXANAXX to duet z Warszawy, który tworzą wspomniana już wokalistka Klaudia Szafrańska i producent Michäl Wu.
Wszystko nie zaczęło by się, gdyby Klaudia nie rozglądała się za odpowiednim producentem, a Michał nie poszukiwał wokalistki o nietypowym, charakterystycznym głosie. Trafili na siebie gdy ich ścieżki skrzyżowały się w 2012 roku. Zaiskrzyło i już po kilku miesiącach światło dzienne ujrzał debiutancki singiel duetu zatytułowany “Disappear”.

 
 
 
W sierpniu 2013 roku nakładem wytwórni U Know Me Records ukazała się pierwsza ep-ka XXANAXXu, z której pochodzą także utwory “Broken Hope” i “Got U Under”.
Już tylko dzięki temu wydawnictwu zespół otrzymał zaproszenia na festiwale Open’er, Audioriver, Selector, Malta czy też brytyjski The Great Escape. Do tego doszły koncerty w czołowych klubach w całych kraju.
Efektem był tytuł “debiut roku 2013” przyznany zespołowi przez portal Brand New Anthem. Portal Muno.pl z kolei w 2014 roku nagrodził XXANAXX jako “zespół roku”.

 
 
 
Debiutancka epka która ukazała się w sierpniu 2013 r. pokazała ich autorskie spojrzenie na muzykę, które już wówczas było mocno zauważalne.
Skomponowali trzy własne kawałki po czym zdecydowali się oddać swój materiał w ręce innych producentów, wśród których znaleźli się m.in. Spisek Jednego i Envee.
 
 
3 czerwca ukazał się drugi album duetu XXANAXX zatytułowany „FWRD“. Tego samego dnia zespół wystąpił na Orange Warsaw Festival, prezentując po raz pierwszy na żywo swój nowy materiał.
 
I właśnie na scenach najważniejszych festiwali i innych prestiżowych wydarzeń muzycznych minęło XXANAXXOWI całe tegoroczne lato. Jeszcze w czerwcu grupa zagrała w ramach głośnego cyklu koncertów „Królestwo H&M“ w Warszawie oraz pojawiła się w programie festiwalu Open’er, występując przed wielotysięczną publicznością zgromadzona przed Tent Stage.

 
Lipiec to między innymi występ na głównej scenie festiwalu Audioriver w Płocku oraz udane plenerowe wizyty w Krakowie i we Wrocławiu.
 
Sierpień to z kolei plażowy koncert podczas EB Hel Spot, gdzie XXANAXX dzielił scenę m.in. z legendarnymi De La Soul oraz występ w Rybniku na pierwszej edycji Music & Water Festival. Ukoronowaniem wakacyjnego etapu koncertowej promocji „FWRD“ był udział w finale tegorocznego Męskiego Granie w Żywcu.
XXANAXX – Pseudoephedrine

 
Po festiwalowych i plenerowych letnich występach czas ruszyć z „FWRD“ w jesienną trasę po klubach.
 
Teraz zagrają w Piwnicy Artystycznej Kawon w Grunbergu. Zielonogórski przystanek „FWRD Tour 2016“ będzie miał miejsce już na początku grudnia właśnie w klubie Kawon.

 

Bilety dostępne w lokalu i na stronie www.abilet.pl
Cena: 30zł przedsprzedaż ./ 40zł w dniu koncertu
Zapraszamy !
 
 
Co, gdzie, kiedy?
 
Koncert zespołu XXanaXX
 
Kiedy:
2 grudnia 2016
Czas:
 
godz. 20:00 – 23:00
 
Miejsce:
Piwnica Artystyczna Kawon
Zamkowa 5, 65-086 Zielona Góra
 
Bilety są dostępne na stronie:
 
Gdyby ktoś nie zdążył z pracy szkoły studiów w Grunbergu, a umęczony w stresie pragnąłby jednak ukoić swój OUN zawsze może wziąć XXANAXX w Starej Przepompowni.
03-12-2016, godz. 20:00
Ostrów Wielkopolski — Klub Stara Przepompownia.
XXANAXX na chandrę, na stres, na nudę, na samotność… na lęki i depresję.
XXANAXX Testerzy Imprez polecają!
xxanaxx-w-kawonie-koncert-02-12-2016