korzenie-poznania-edycja-ii-2016

Korzenie Poznania II // The Roots of Perception II // Edycja 2. Szamański taniec do białego rana, wyższe stany świadomości, dobro i empatia.

 

korzenie-poznania-edycja-ii-2016
Mamy przyjemność zaprosić Was na drugą edycję KORZENI POZNANIA! To wydarzenie ma na celu ZJEDNOCZENIE wszystkich naturalnie egzystyjących Dusz tego jakże ciekawie przeplatającego losy miasta Poznania. Dla wszystkich kochających bliskość, szamański taniec do białego rana, wyższe stany świadomości, dla wszystkich siejących wokół miłość i zarażających uśmiechem, przepełnionych dobrem i empatią.
 
Rave ten będzie opierał się na bassowych filarach. Na jednej ze scen będziecie mogli poczuć głębię muzyki Dub//Psydub//Dubstep//Psybient, na drugiej natomiast porwie was tempo nie mniejsze niż 170bpm – DnB//Jungle//Ragga Jungle.
 
Bawmy się w Ewolucyjnym Rytmie w głebinach miejsca wypełnionego po brzegi tłustym bassem!
 
EVOLUTION NOT REVOLUTION !!
 
Wstępny LINE-UP:
 
==============MENTAL HIGH STAGE=================
(dub/psydub/dubstep/psybient)
 
* CAVEMAN (Korzenie Poznania – Poznań – own productions + DJ set)
 
* DUB IN’STRUMENTAL (Korzenie Poznania – Poznań – own productions + DJ set)
 
* PRIESTS OF VIBES (Wrocław – DJ set + ethno instruments)
 
* G00FY (Poznań – 100% Vinyl set)
 
* YOKODUB (Poznań – DJ set)
 
 
 
===============BODY HIGH STAGE==================
(dnb/jungle/ragga jungle)
 
* BUJU (Korzenie Poznania – Poznań – 100% Vinyl set)
 
* BUNTEK (Poznań – DJ set + Ragga chanting)
 
* NGE (United Soundz – Kraków – 100% Vinyl set)
 
korzenie-poznania-the-roots-of-perception-2016
 
==============SPIRITUAL HIGH ZONE================
(fireplace – musicians with instruments)
 
 
 
TAX: 15 (listafb – do 00.00) / 20
 
Z biegiem czasu będziemy dodawać kolejnych artystów!
Stay tuned!
 
With love,
Familia The Roots of Perception.
Tymczasem mamy już środek tygodnia. Do startu festiwału zostało zaledwie kilka dni. Nadszedł więc czas na przedstawienie wam następnego gościa, którym jest NGE Selekta ! NGE pochodzi z Sosnowca ale od 2009 roku mieszka w Krakowie. Przeprowadzka do tego pięknego miasta zaowocowała otwarciem na zupełnie nowy muzyczny świat – zaczęły się inspiracje kulturą sound systemową i sceną dub-ową. Ostatecznie jednak najlepiej odnalazł się w JUNGLE music. Pod koniec 2013 roku został jednym z pomysłodawców – założycieli kolektywu United Soundz łączącego muzykę płynącą z Jamajki z nowoczesnymi basowymi brzmieniami. Również od 2013 zaczął regularnie pojawiać się w Krakowskich klubach serwując 100 % winylowe sety, początkowo skupiające się na skocznym ragga D’N’B a obecnie ewoluujące bardziej w stronę głębokich jungli i przestrzennych amen breaków.W ostatnim czasie zagrał kilka setów dub-owych – co oznacza że rozwój muzyczny i poszukiwanie „idealnej ” selekcji trwają nadal.
Listen!

Asia Wybitna Mikołajczyk pyta na znanym portalu społecznościowym:
Czy spełni ktoś moje marzenie i zagra mi starego dobrego Alborosiego?
Znając zaangarzowanie współtwórców i ich profesjonalne podejscie do tematu wydarzenia można się spodziewać, że na sto procent spełnią : )
Alborosie – Jah Jah Crown
Alborosie music video of Jah Jah Crown from his album Soul Pirate (Deluxe Remastered Edition). See Alborosie on VEVO channel
 
Z kolei Brahmāṇḍa Kē Nāgarika zadaje logistyczne pytanie:
Coś więcej na temat SECRET LOCATION? Będzie dmuchawa ziejąca ciepłym powietrzem?
 
Super
Ha ha
Wow
Przykro mi
Wrr
 
Póki co tylko tyle, że jest Secret :)) zapytania prosz kierować do organizatorów na maila: korzenie.poznania@o2.pl 3 dni przed wydarzeniem. Tak, Testerzy potwierdzaja – nie zmarzniecie.

BREAKING NEWS!

Do załogi dołączają Priests of Vibes ! Chłopaki z Wrocławia, którzy lubią poruszać sie w sferze niskich częstotliwości, badać świat bosą stopą i odbywać podróże astralne z których przywożą pamiątki w postaci nowych pomysłów i inspiracji. Ich sety to przyjemna dla ciała i duszy podróż od odprężających, orientalnych pląsów po nasycone zamaszystą stopą duby. Swoje elektroniczne wibracje dopełniają nutą żywych instrumentów w postaci djembe, didgeridoo, drumli, fletów i innych cudów, które połączone razem zapraszaja słuchaczy do odwiedzenia innych wymiarów.

Love & Light People!

Korzenie Poznania II // The Roots of Perception II
 
Organizatorzy: Korzenie Poznania – The Roots of Perception II
 
clock
sobota w godzinach 22:00 – 7:00
22 październik o 22:00 do 23 październik o 7:00
 
pin
Secret Location
See you soon People!
KORZENIE POZNANIA – Testerzy Imprez polecają!

korzenie-poznania-edycja-ii-2016