magnetoffon-gazeta-magnetoffonowa-17-10-2016

Już jest! Polecamy! Gazeta Magnetofonowa w wersji mobilnej! Cała Polska czyta.

 

magnetoffon-gazeta-magnetoffonowa-17-10-2016
Testerzy Imprez polecają! „Gazetę Magnetofonową” w wersji mobilnej!
Aby pobrać aplikację „Gazety Magnetofonowej”, wystarczy kliknąć w link prowadzący marketu w systemie, na którym pracuje urządzenie:
bit.ly/GaMa_iOS  – dla urządzeń iPhone / iPad
bit.ly/GaMa_AND – dla urządzeń z Androidem
lub wyszukać w sklepie „Gazeta Magnetofonowa”.
W najnowszym numerze Gazety rozmawiają z Fiszem o chaosie, z Leskim o ryzyku, z Gabą Kulką o kruchości oraz z Voggiem z Decapitated o brutalnej muzyce i brutalnym życiu. Kortez ulega przeliterowaniu, Filip Łobodziński dowodzi, że my wszyscy z Dylana, Jakub Żulczyk domaga się krytyki muzycznej, a Krzysztof Varga tłumaczy dlaczego nie jest już fanem. Profesor Mirosław Bańko wyjaśnia, czym są skrzydlate słowa, Warto zajrze też do polskiego Rap Geniusa. Inni bohaterowie numeru to m.in. Hatti Vatti, Tides From Nebula, Shy Albatross, Resina, Super Girl Romantic Boys i TRYP.
gazeta-magnetoffonowa-zdj-w-tlegazeta-magnetoffonowa-zdj-w-tlegazeta-magnetoffonowa-zdj-w-tlegazeta-magnetoffonowa-zdj-w-tle
gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016
Tymczasem przypomnijmy co się działo, jakie emocje towarzyszyły w związku z pojawieniem się jesienią pod koniec ubiegłego roku nowego periodyku na rynku czasopism wywiązała się gorąca dyskusja na znanym portalu społecznościowym. Aż 13 komentarzy. Stąd przesądnie wróżymy sukces owemu przedsięwzięciu.
Tytus Oruba: W  Wałbrzychu brak : (
 
Bartosz Nowicki: Jak będę po Tele Świat to wezmę.
gazeta-magnetoffonowa-zdj-w-tlegazeta-magnetoffonowa-zdj-w-tlegazeta-magnetoffonowa-zdj-w-tlegazeta-magnetoffonowa-zdj-w-tle
Gazeta Magnetofonowa: W ogóle nie było?
Tytus Oruba: W Empiku nie ma! zlotego pociągu też nie ma i magnetofonowej też, to co teraz będzie? ; ) Muszę do Wrocka jechać, czy puścicie parę egzemplarzy na Wałbrzych?
Gazeta Magnetofonowa: To nie my „puszczamy”, dlatego pytanie brzmi: czy nie było w ogóle czy już nie ma?
Tytus Oruba: Odpowiafajac na sugestie by Gazeta Magnetofonowa –  Poprosiłem panią w Empiku i sprawdziła, że nie dostali i nie mają w systemie, usłyszałem lakoniczną odpowiedź, że za mało powierzchniowy jest Empik, dzisiaj sprawdzę w drugim Empiku, który jest większy i przekażę info, czy Magnetofonowa w Wałbrzychu to rarytas : )
Tytus Oruba: Jarku dzięki Wałbrzych zaopatrzony… Gdzie czytam i jest : )
Jowita Dembińska: Mam i ja!
gazeta-magnetoffonowa-w-empiku-22-12-2015
Brodata Muzyka: A ja nadal czekam na pana listonosza…
Gosia Bohucka: Dacie znać kiedy rusza wysyłka gazety z torba i koszulka? : )
Drivealone: Ja na przesyłkę też jeszcze czekam, ale i tak już się jaram, że wam się udało. O jakość nie mam najmniejszych obaw i spokojnie gratuluję z góry. A naprawdę rzadko kupuję cokolwiek w ciemno, jak również rzadko czytam rzeczy, w których nie ma nic o mnie : )  Natomiast swoją koszulkę „wydawcy” będę obnosił z dumą i zupełnie nieskrępowanym snobizmem. Piona!
Aga Krysiuk: Wczoraj był telefon „synek zajdź do Empiku kup starym różową Gazetę Magnetofonową” była i jest : ) Wygląda zacnie : ) A okładka mega mi się podoba – zajebista grafika !!!
Sławomir Gackowski: Byłem bardzo ciekawy zawartości pierwszego numeru Kasety i specjalnie wybrałem się do Empiku , aby ją obadać. I choć jestem muzycznie bardzo otwarty na przeróżne dzwięki to niestety gazeta nie przypadła mi do gustu. Poza wywiadem z Dawidem Podsiadło, który mógł być ciekawy nic mnie nie zainteresowało. A już recenzja nowej płyty Ewy Farny mnie zdezorientowała do kogo kierowana jest ta gazeta. Więc myślę, że ją odpuszczę sobie….!!! A szkoda, bo myślałem, że wraz z tą gazetą pojawi się powiew świeżości na ryku prasy…. : (
Gazeta Magnetofonowa skromnie dziękuje za opinię i mmającjednocześnie nadzieję, że da im ów pan kiedyś jeszcze szansę. Przede wszystkim jednak warto dawać szansę artystom, o których piszą, a których ów Pan nie zna – bo Gazeta jest przede wszystkim dla tych, którzy lubią muzykę w całej jej rozciągłości i lubią odkrywać nowe rzeczy : )
Z kolei dorzuca Wojteł Sarnecki: kupiona i czytana! Coś wspaniałego!
 gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016gazeta-magnetoffonowa-zgj-profilowe-09-2016
Inni czytelnicy nnaomiast zastanawiają się od miesięcy kto jest autorem oprawy graficznej i/lub logo? Amazing.  Po prostu coś pięknego.
Tyle do poczytania. Teraz zapraszamy do posłuchania.
W najbliższy weekend  rozpoczyna się Festival Look and See w Grunbergu, którym Testerzy 22 października wkraczaja w rytm utworu, niekoniecznie związaną z głównym nurtem festiwalu, którym Kroki promują swoją debiutancką epkę. In Grunberg podczas Look and See Władysław Komendarek już na dniach się nam objawi. Przybywajcie! Do bet lej em.  Beat lee I am już  22 października.  Start o 18:00. ZONA ART ul. Sienkiewicza 9.
Testerzy Imprez polecają!
In Grunberg We Trust