soniamiki-koncert-plus-afterparty-15-10-2016-in-obiekt-grunberg-synth-pop-i-elektro-w-najlepszym-wydaniu

Soniamiki koncert plus afterparty 15.10.2016 in OBIEKT Grunberg. Synth pop w najlepszym wydaniu.

soniamiki-koncert-plus-afterparty-15-10-2016-in-obiekt-grunberg-synth-pop-i-elektro-w-najlepszym-wydaniu
Najnowszy singiel Soniamiki opublikowany na kanale You Tube dosłownie kilka dni temu bo 11 października 2016 już po dwóch dniach od premiery w internecie ma ponad 2 i pół tysiąca wyświetleń.
BWA to kolejny singiel promujący album Soniamiki – Federico. Do piosenki powstał teledysk, w którym zagrała aktorka Agata Trzebuchowska, znana m. in. z roli Idy w filmie „IDA” Pawła Pawlikowskiego.
 
In tribute to Henri George Clouzot (1907-1977) and his unfinished movie L’enfer (1964).
 
 
soniamiki – BWA [Official Music Video]

Wielu z Was pytało i w końcu jest – soniamiki w Obiekcie! Już 15 października zagra u nas koncert w ramach jesiennej trasy promującej album „Federico”.
 
Bajkowy synth pop, podany w surowej, melancholijnej wersji – oto znaki rozpoznawcze zielonogórzanki Zosi Mikuckiej, znanej w świecie jako Soniamiki. Wokalistka wystąpi w rodzinnym mieście w sobotę w klubie OBIEKT. Zatem po raz kolejny udowadniamy,że hasło Testerów Imprez In Grunberg We Trust działa i jest nośne.
Soniamiki zadebiutowała w listopadzie 2009 r., wydaną w berlińskiej wytwórni Moanin płytą „7pm” i od tej pory święci tryiumfy na polskiej scenie muzycznej zjednując sobie rzesze wiernych fanów. T.I już trzy razy mieli okazję ją usłyszeć kilka lat temu. Niezmiennie zjawiskowa i jak wino z wiekiem coraz lepsza.
Trasa będzie promowana teledyskiem do drugiego singla albumu „Federico” p.t. „BWA”. W klipie, który ukaże się na dniach, główną rolę zagrała Agata Trzebuchowska, gwiazda oskarowego filmu „Ida”.
„Federico”, trzeci studyjny album Soniamiki, wyszedł w kwietniu 2016, nakładem Warner Music Poland, i spotkał się z bardzo pozytywną recepcją fanów i dziennikarzy: „Na Federico jest coś, co urzeka mnie dużo bardziej niż kompozycyjny sznyt oraz nieskazitelna produkcja. Otóż nic nie jest podane tutaj wprost,” pisze Jacek Marczuk z Gazety Magnetofonowej. Natomiast Rafał Samborski z Interia.pl stwierdza, że: „bez wątpienia nagrała swój najlepszy do tej pory album.”Soniamiki, dla przyjaciół Zosia Mikucka, to multiutalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu, przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji.
Pochodząca z Zielonej Góry, obecnie mieszkająca w Łodzi wokalistka wydała do tej pory dwie płyty: jedną
w Niemczech, jedną w Polsce. Inspiracją dla nowego krążka jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi. Za pracę nad „Federico” odpowiedzialna jest sama artystka. Album nagrany został w Radiu Łódź, a zmiksowany przez Lukasa Leonhardta, berlińskiego producenta, z którym Soniamiki pracuje od początku swojej kariery.Po koncercie afterparty z DJ OLD SPICE & DJ HANNAH !!!
 
Zobaczmy jak to wyglądało jeszcze kilka lat temu:
 
FALA Soniamiki ( Official Video)

 
Opublikowany 24.07.2014
Singiel nagrany podczas ESN w Radiu Łódź w czerwcu 2014r. Piosenka jest zapowiedzią trzeciej płyty Soniamiki. Autorem zdjęć jest Pola Chrobot (Photopolka). Autorem rysunków jest Soniamiki. Bass/Synth/Vocal: Soniamiki; Drums: Łukasz Lach
 
 
Duży tekst o artystce również na: http://zielonagora.wyborcza.pl/zielonagora
 
 
Soniamiki podczas koncertu na Olsztyn Green Festival 2016 (Soniamiki podczas koncertu
na Olsztyn Green Festival 2016/ Fot. PRZEMYSŁAW SKRZYDŁO)
CO GDZIE KIEDY
Bilety na 15/10 ★ Soniamiki koncert + afterparty ◉ Obiekt / Zielona Góra
w najlepszej cenie, poza Obiektem, dostaniecie również w:
◉Kardamon – przyprawy świata i żywność wegańska
◉Coś Dobrego
◉Świat Shishy
◉Winylowo.com
można też online na Abilet.pl i w ich puntach sprzedaży
soniamiki-koncert-plus-afterparty-15-10-2016-in-obiekt-grunberg-synth-pop-i-elektro-w-najlepszym-wydaniu