rewolucja-swiadomosci-fb

Polska w ćwierćfinale. Wszyscy w euforii zaskoczeni tym sukcesem. Nowa kolekcja strojów na finał euro.

 

Polska w ćwierćfinale. Wiadomo wszyscy w euforii zaskoczeni tym niespodziewanym bynajmniej nie spektakularnym sukcesem. (vide ostatni mecz Polska Szwajcaria gdzie tylko dzięki przestrzeleniu po dogrywce w rzutach karnych jednego z zawodników drużyny szwajcarskiej Polska odnosi zwycięstwo).
 
Jednak partnerki już dawno znużone monotonią okrzyków i txt’ów w stylu: nie zasłaniaj, podaj piwo! etc. noszą się z zamiarem opuszczenia wspólnego gospodarstwa domowego oraz wniesienia pozwów rozwodowych.
 
W celu podniesienia atrakcyjności oprawy wizualnej meczy dla płci przeciwnej, przeciwdziałania rozpadowi pożycia związków, tych formalnych i nie formalnych, tak by po meczu nastąpiło w sposób naturalny katharsis w postaci pozytywnego rozładowania emocji oraz kontynuowania ekspansji programu 500 plus, rząd zaproponował nowe stroje polskiej reprezentacji na euro w półfinałach. Dodatkowo w ramach dobrej zmiany, podczas ostatniego posiedzenia sejmu, podjęto uchwałę o kolejnym święcie narodowym w przypadku wygranej polskiej reprezentacji w finałach.
 
Kolekcja zaprojektowana przez znanych twórców marek – chcących pozostać incognito ze względu na kryptoreklamę, której na stadionach i tak aż nadto – ma to do siebie, że zapewnia swobodę ruchów, a co za tym idzie zwiewność i skuteczność zawodników. Jednocześnie jako rozgrzewające ćwiczenia przed treningiem oraz w przerwach meczy specjalny program z choreografią opracowany przez renomowanych przedstawicieli dance hall.
Autorzy projektu proponują dla zawodników coaching twórczości w połączeniu z rowojem przy wykorzystaniu treningu uważności mindfulnes oraz z nową jakością w podejściu do sportu, co przyniesie oczekiwane rezultaty z korzyścią dla obu stron.
 
Going abroad aplikacja from UE za free daje info o tym jak poruszać się po drogach w innych krajach. Zatem Polacy korzystajcie i wyjeżdżajcie.
Tutaj przykład stroju w barwach narodowych. Dres prawdziwego kibica patrioty. By Tetsuya Tshida.
Dres prawdziwego kibica patioty. By Tetsuya Tshida
Rewolucja Świadomości fb