WYZUCI Z EMPATII THE SECOND… LUDZIE Z DZIAŁKI. CREATE YOUR OWN DESTINY.

WYZUCI Z EMPATII the second. CREATIVE YOUR DESTINY. 2016-03-11

WYZUCI Z EMPATII the second…@ 12.03.2016 o 20:00 w Trójce koncert na żywo daje zespół Łubi Dubi

by Wojciech Pilichowski and friends. Tu tylko info na temat tego projektu jako inspiracje. Wszak chcemy de facto napisać o działalności Wyzutych z empatii the second którzy swój rodowód mają w Fundacji Salony i środowiskach lewakująco muzyczno malarskich Grunberga, Breslau i Posen.

Zatem w Trójce Michał Grymuza i zespół Łubi Dubi podczas tego koncertu zapowiada właśnie  iż za chwilę na scenie im. Agnieszki Osieckiej wystąpi

Natalia Kukulska ~ zaśpiewa wraz z nimi kawałek ‚Rainy Day’

Na dokładkę Marcin Nowakowski saksofonista.

Nooo i Wojtek Pilchowski… Lol. Naprawdę w istocie eklektyczny to skład. Do tego Jan Bo i Kasia Stanek w kolejnych odsłonach tego wydarzenia.

I… Kuba Lipinski… To ogólnie…Strasznie miły evening.

Kawałek late intro z płyty Late evening.

Mega. Zajefajnie!

Zagrają razem też za chwilę wspólne nagranie sprzed 20 paru lat utwór pt. (Kolejny raz) ‚Straciłam swój rozsądek’ Kasia Kowalska. Tyle wstępu. Bo przecież chcemy napisać o…tym, że

WYZUCI Z EMPATII THE SECOND…LUDZIE Z DZIAŁKI. YOU CAN ALWAYS CREATE YOUR OWN DESTINY.

Ludzie z Działki
WYZUCI Z EMPATII THE SECOND. Próba zespołu Ludzie z Działki. CREATE YOUR DESTINY. Marzec 2016

Parafrazując. Z takich być może spotkań jak te dzieją się potem inne konfiguracje jak np wtedy kiedy z…

Mają Marek i z Janką gadamy na fajce w OBIEKT pod koniec lutego o wzajemnych koneksjach. To wtedy ta akcja była z bohomazem kolesia przez co Sarna się mocno nie  tylko wkurzył  a poczuł i słusznie zresztą mocno poirytowany (potem malowaliśmy  z nim tę  półkę z szarego na czarno silikonowo kauczukową farbą) Wracając… Maja była na próbie zespołu Ludzie z Działki gdy nagrywalismy z Adam Krysik 10.03.16 w Salonach z nim kawałek na próbie zespołu. Niesamowity flow. Szczególnie ze względu na

Kawałek który wtedy powstawał. W zasadzie dwa. MI MASZA i Nie karmi się facetów jarzębiną  … z symptomatycznymi permamentnymi wokalizami Adama Krysika w rodzaju Sex sex sex  ; ))

Ojcem założycielem zespołu Ludzie z Działki jest niejaki Szymon Lokitz artysta performance filozof szef Stowarzyszenia Kod Krowa z Poznania. Zespół daje swoje popisy m.in. podczas festiwali teatralnych. Jesienią ubiegłego roku zaaranżowane przez nich utwory, gościnnie w kooperacji z master of trumpet z Breslau,  można było usłyszeć pomiędzy spektaklami Teatru Terminus A Quo. W lutym tego roku grali również w Poznaniu. Skład jest zmienny aczkolwiek trzon bandu niezmiennie tworzą Szymon Lokitz Kasia Stefan Hanckowiak Adam Kmiecik wspomniany już master of trumpet Breslau. Próby odbywają się zwykle dzięki uprzejmości Fundacji Salony w Zaułku Artystów Krzywy Komin w Grunbergu. 

Jednocześnie okazuje się, że video na którym TESTERZY zarejestrowali, jak Kwiatek uzewnętrznia swoją fascynację pewnym znanym mocno popularnym w niektórych kręgach gatunkiem muzycznym już krąży gdzieś w sieci… W sesji dwa miesiące temu wzięli również czynny udział Adam Janicki i Stefan Hanćkowiak, którzy z zaangażowaniem wspierali muzycznie wokalne  zmagania Kwiatosława.

SO… REMEMBER. WYZUCI Z EMPATII THE SECOND… LUDZIE Z DZIAŁKI. YOU CAN ALWAYS CREATE YOUR OWN  DESTINY.

TESTERZY IMPREZ POLECAJĄ !!!

Txt
 
Waldemar Lorenz
 
Źródła: Ludzie z Działki oraz materiały autora