JOY POP w Landsbergu. Elektro-orkiestra grająca nomen omen joy music.

Joy Pop to dwuosobowa elektro-orkiestra grająca nomen omen joy music. Zespół założony przez Tomka Wódkiewicza, twórcę muzyki teatralnej, performera oraz Hanię Piosik (gorzowianka), wokalistkę współpracującą między innymi z Pawłem Szamburskim (Lado ABC), czy Maurycym Kiebzakiem (UL/KR). Joy Pop rozpoczął w 2013 roku od falstartu i po sześciu miesiącach zakończonych nagraniem płyty Designer Candies i trasą koncertową zawiesił działalność. Zespół powrócił w 2015 roku rejestracją sesji video w magazynach Wrocławskiego Parku Technologicznego, na której znalazły się dwa utwory zapowiadające nowy album. Na wiosnę 2016 roku ukaże się ich pierwszy studyjny debiut.

JOY POP Landsberg MagnetOffon 2016-02-20

Video gości MagnetOffonu :

Joy Pop – Warehouse session

Hania Piosik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek warszawskiej nowej fali. Jej charakterystyczna barwa, wyobraźnia i talent sceniczny zamieniają każdy koncert w metafizyczne widowisko. Współpracując z różnymi muzykami przedstawia własne, często bardzo osobiste środki wyrazu w skrajnie różnorodnych stylach. Obecnie poza śpiewaniem w Warsaw Improvisers Orchestra, pracuje nad debiutancką płytą projektu Rumianek. Rozwija również współpracę z bydgoskim multiinstrumentalistą Qbą Janickim, oraz z dwoma warszawskimi muzykami – Patrykiem Zakrockim i Pawłem Szamburskim. Obecnie kończy pracę nad solowym albumem, który pretenduje do releasu na Japońskim rynku muzycznym. Jej album z zespołem JOY POP, zrealizowanym przez DJ KWAZAR w Gagarin Studio, wypłynie w eter wiosną tego roku.

Inne mega kinky video to:

Joy Pop – Good bye tale

Poniżej możecie oblookać Joy Pop – [live]

Audio version is here:

Joy Pop – Crime time

http://joypoppl.bandcamp.com/track/crime-time

Very interesting is Joy Pop – Sweetest Toy

http://joypoppl.bandcamp.com/track/sweetest-toy

And..

Designer Candies [full album]

http://joypoppl.bandcamp.com/

Prasówka:

http://tegoslucham.pl/?s=blog&id=731

Net

https://www.facebook.com/joypop.sound

JOY POP pzerywają nagrania w piątek by już w sobotę  wystąpić w Gorzowie ! : )

JOY POP 2016-02-20

===***===

Co: JOY POP

Gdzie: MagnetOffOn ul. Jagiełły 11 Gorzów 

Kiedy: 20.02.2016

Start: 21:00

Wjazd: 15 zet.

MagnetOffOn otwierany o 20. Po koncercie zapraszamy na niemałe afterparty z artystami przy tanecznych rytmach. Do godziny 3 nad ranem albo i później jak to w Landsbergu bo pewnie się przeniosą do klubu CENTRALA : ) Testerzy mieli już kilkakrotnie tą niewątpliwą przyjemność gościć tańczyć lulki palić…  Na zdjęciu poniżej after party w gorzowski klubie CENTRALA.

JOY POP Landsberg CENTRALA 2016-02-20

Koncert w MagnetOffonie się odbędzie dzięki pomocy technicznej Miejskiego Centrum Kultury (MCK), za co serdecznie im dziękujemy !!!

===***===

Testerzy Imprez polecają! Do zobaczenia!

JOY POP Landsberg MagnetOfon 2016-02-20