WALENTYNKI 2016. Zakochani BENG BROS zagrają w OBIEKT na urodziny Pana Winyla. Electric Flash i Harlem Club in Grunberg.

 

Luty to tradycyjnie już czas na wielkie BENG! Zakochani BENG BROS  zagrają w OBIEKT. Electric Flash plus Harlem Club in Grunberg swoją drogą. Jednak jak zwykle najlepiej wylądować później w OBIEKT. Oczywiście po urodzinach Pana Winyla, które również 13go lutego. Ale o tym za chwilę. 

OBIEKT BENG BROS 2016-02-13

Wszyscy wiemy, że 14.02 to Walentynki. Ale czy zdajecie sobie sprawę z tego, że dzień wcześniej obchodzimy również dwa ważne święta? Po pierwsze, 13 lutego to urodziny Dziadka Mroza. Nie tego Mroza od milionów monet. Nie. Dziadek Mróz nie świeci jak miliony monet, za to do 1989 roku wmawiano nam, że Święty Mikołaj nie istnieje, istnieje tylko Dziadek Mróz.

Dziś dzięki niezależnym mediom wiemy, że to nie prawda. Amerykańscy naukowcy udowodnili, że Św. Mikołaj istnieje, jednak tradycja nakazuje, aby zdrowie Dziadzi Mroza wypić. Miliony szotów i drinków czekają.

To nie koniec urodzin. To będzie wyjątkowe BENG, bo przy jego okazji swoje urodziny świętować będzie Pan Winyl. Kojarzycie Gościa? To ten człowiek, dzięki któremu mamy w Zielonej Górze pierwszy sklep z winylami, co za tym idzie – Gość przybliżył nas do Europy bardziej niż referendum w 2003 roku. Ostatnio otworzył świetny sklep z wynylami przy Galerii Marii Idzikowskiej tuż obok Zauklku Artystów Krzywy Komin przy ul.Fabrycznej 13. Impreza urodziny Pana Winyla w WINYLOWO rozpocznie się w sobotni wieczór o 18. To będzie zacny before. Party w OBIEKT. After w Harlemie. Zatem szykujcie się na naprawdę mocne BANG w ten weekend!

Z tego tytułu za dj-ką w OBIEKT pojawią się goście, specjalni ludzie Pana Winyla do zadań specjalnych: DJ HANNAH aka HSSS oraz CHRIS G. Rozgrzeją oni parkiet swoją wybuchową mieszanką funku i disco. Potem BENG Bros. Będzie się działo.

 

WALENTYNKI organizują również kluby One Love Heaven i XDemon. Jednak niewiele tam atrakcji poza sznurem młodych dziewcząt. W ten dzień z reguły i tak już zajętych. Więc jeśli jesteście silnikami wybierajcie Urodziny Pana Winyla w sklepie WINYLOWO oraz walentynkowy after w OBIEKT.

13 lutego to także inne ważne święto – Międzynarodowy Dzień Zimowej Jazdy Rowerem do Pracy. Obchodzisz? To wchodzisz… za FREE. Jeśli na funpage’u klubu OBIEKT na znanym portalu społecznościowym klikniesz, że weźmiesz udział, a na bramce powiesz hasło „jeżdżę zimą rowerem do pracy”, wchodzisz za darmoszkę.

Uwaga. Wszyscy bezrobotni. Jeśli nie jeździcie zimą rowerem do pracy, bo nie macie pracy, możecie też powiedzieć: „nie jeżdżę zimą rowerem do pracy, bo nie mam pracy”. Też wejdziecie za free.

Do zobaczenia w sobotę. Z gorączymi pozdrowianiami, Testerzy i Bracia BENG.

Testerzy Imprez polecają!

Na wszystkie inne imprezy wymienione w tym artykule wjazd jest płatny. Niekoniecznie musieli się to wiązać z dobrą jakością dźwięku i oświetleniem w klubie. O co w OBIEKT dbają naprawdę z pietyzmem. Zatem. Wybieraj z uwagą. I uważaj jak tańczysz ! To inne hasło reklamujące party w OBIEKT i legendarnym Trzepaku… Ech… Wspomnień czar…

Wstęp w OBIEKT: na hasło „jeżdżę zimą rowerem do pracy” lista facebook FREE / pozostali rzucają kostką od 0-9 pln

♥ disco ♥ 80’s ♥ electro ♥ house ♥ przeboje z podstawówki ♥ wódka ♥ madonna ♥ techno ♥ dzikie tańce ♥ boogie ♥ wokale na żywo ♥ everybody loves the sunshine ♥ przeboje z liceum ♥ prince ♥ muzyka łączy pokolenia ♥ sex dziadkers ♥ michael jackson ♥ gramy ze wszystkiego ♥ indie ♥ tańce przytulańce ♥ easy like sunday morning ♥ viva najpiękniejsi ♥ AC DC ♥ impreza roku wg plebiscytu magazynu „Przegląd rolniczy” ♥

Na wszystkie inne imprezy wjazd płatny. Info i wpisy w książce skarg i zażaleń u organizatorów.

Podsumowując zatem. Co gdzie kiedy:

OBIEKT BENG BROS

ul. Kazimierza Wielkiego 21

WINYLOWO.COM

mieści się w Galerii Marii Idzikowskiej tuż obok Zauklku Artystów Krzywy Komin  ul. Fabryczna 13.

Electric Flash w Harlem Club in Grunberg. ul Sienkiewicza obok ZEFAM.

One Love w One Love (wszyscy wiedzą bo oni akurat zwykle  się reklamują w radio: ))

 

OBIEKT BENG BROS 2016-02-13