Willem Dafoe jako Marylin Monroe z filmu Słomiany wdowiec.

 

Willem Dafoe jako Marylin Monroe z filmu „Słomiany wdowiec”.

Wilhelm Dafoe
Wilhelm Dafoe

Super Bowl odbędzie się w najbliższą niedzielę, a reklamodawcy już  konkurują jak.rozbudzić wyobraźnię do animowania wielu reklam, które będą przerywały  finał sezonu piłkarskiego, który będzie pit Denver Broncos z Carolina Panthers. I z wielu gwiazd i wznosi pojęć, Christopher Walken zamknięte w szafce w miejscowości wypełnionej Ryan Reynolds .

Ale to nic w porównaniu z rzutem na taśmę  marki Snickers, która popycha suwak trochę dalej w swojej reklamie promującej batony, w której wystąpił Willem Dafoe. Jako jedyny więc znajdzie się tam aktor znany z filmów takich jak Pluton, Mississippi w ogniu, Spider-Man i Antychryst przebrany za Marilyn Monroe. Odtwarza on tam słynną scenę z metra w kultowym obrazie pt. „Słomiany wdowiec”, w słynnej białej sukni, która lata na wietrze. A raczej próbuje odtworzyć aktor rzeczywistość, którą stanowi nieprawdopodobna Marylin zanim wszystko wraca na swoje miejsce dzięki złamaniu słodyczy jaką jest upragniony kęs Snickers.

Pierwszym źródłem filmiku  jest Youtube: https://youtu.be/-UyVgaFE8-s

 

Wilhelm Dafoe wcielił się jak do ten pory w wiele znakomitych ról. Testerzy Imprez cenią najbardziej nakręcony w 2009 roku obraz Larsa von Triera w którym  Willem Dafoe zagrał w przejmujący sposób główna rolę. Głośny obraz w szczególności ze względu na kontrowersyjny temat odbił się szerokim echem w światowej kinematografii. „Antychryst” to dramat psychologiczny w reżyserii Larsa von Triera, zrealizowany w koprodukcji międzynarodowej.

Willem Dafoe Antychryst 2016-02-06

Światowa premiera filmu miała miejsce 18 maja 2009 roku podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Wikipedia. Data premiery: 29 maja 2009 (Polska). Reżyser  Lars von Trier dokonał sequel’u innego obrazu pt: Melancholia. Autorem  muzyki w filmie Antychryst jest Kristian Eidnes Andersen. Zdjęcia natomiast wykonał operator Anthony Dod Mantle. Obsada wyśmienita, a grają obok Willema Dafoe znakomici Charlotte Gainsbourg i  Storm Acheche Sahlstrøm.

Willem Dafoe. Kadr z filmu "Antychryst" 2009.
Willem Dafoe. Kadr z filmu „Antychryst” 2009.
Kadr z filmu "Antychryst" 2009
Kadr z filmu „Antychryst” 2009