ELBEE BAD – The Prince Of Dance Music. Nowojorczyk z Bronx’u. Kultowy bohater milośników undergroundowego house’u w Grunberg.

 

OBIEKT ELBEE BAD Tej Prince od Dance Music 2015-11-13

 

Dziś piątek i w dodatku 13go! A tu takie szczęście Grunberg spotyka i wszystkich mieszkańców miasta. W Obiekcie zagra dla nas prawdziwy książę muzyki tanecznej – Elbee Bad. Przybywajcie!

 

Trzeba koniecznie spotkać tego dnia kominiarza w czarnym odzieniu i kapeluszu i złapać się za guzik by odczarować złe  moce…  Wszak to piątek 13go! Można też spotkać afroamerykanina o takim kolorze skóry i… złapać… go na parkiecie!

Ktoś jeszcze wierzy w te zabobony? Nie? To przybywajcie uświadomić innych. Każdy powód jest dobry. Szczególnie wtedy gdy można spotkać tam gościa, który się zwie Kazimierz Obiektywny.

ELBEE BAD – The Prince Of Dance Music.

Nowojorczyk z Bronx’u. Kultowy bohater milośników undergroundowego house’u oraz żywa legenda muzyki elektronicznej. Należący do grona producentów wytwórni t.j. Rush Hour, International Deejay Gigolo, Compost Records podczas swoich występów przedstawia pełen muzykalności show w którym śpiewa, tańczy i bawi się razem z publicznością. Jego sety didżejskie przepełniają soulowo-funkowe melodie, electro, disco, house i techno. Wizualnie i muzycznie absolutny ewenement! Niezwykłe połaczenie muzycznej energii i wrodzonej charyzmy.

OBIEKT logo

Swoją karierę jako producent rozpoczął w 1988 roku wydając między innymi dla słynnej Nu Groove Records, gdzie ukazał się jego utwór TRUE STORY OF HOUSE MUSIC, klasyk undergroundu 11 lat później wydany przez International Deejay Gigolo Records. Często udziela swoich partii wokalnych innym producentom. Jest twórcą znanej i cenionej wytwórni LARHON. Unikalne i ponadczasowe produkcje z tej tłoczni miały spory wpływ na rozwój amerykańskiej sceny house i były inspiracją niejednego artysty obracającego się w tym obszarze. Jako nastolatek był perkusistą w nowojorskim progressive soul band „Enterprise Platinum”. Wystąpił nawet w chórze z Luciano Pavarotti’m w Metropolitan Opera House w Nowym Jorku. W 2003 wziął udział w finale MTV DJ-Contest razem z Kid Alex.

Elbee Bad to nie tylko DJ i producent, ale także instrumentalista, wokalista i twórca filmów.

Zapraszamy na niezwykłe przedstawienie w wykonaniu urodzonego entertainera!

http://www.residentadvisor.net/dj/elbeebad

 

Jako support zagrają znakomici dj’e:

DJ Old Spice (The Very Polish Cut Outs)

Maligna (Suniverse Sound System)

Gdzie: OBIEKT

ul. Kazimierza Wielkiego 21, Zielona Góra

Start: 21:00

Tax: 10zł do 23 / 15zł po 23

Poznaj i sprawdź – jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś – kim jest Price of Dance music Elbee Bad.

 

 

 

Testerzy Imprez polecają!

 

OBIEKT ELBEE BAD Tej Prince od Dance Music 2015-11-13