Ogólnopolski Festiwal Wzajemnych Oskarżeń i Insynuacji. Puss Piss Armagedon 2015.

Ogólnopolski Festiwal Wzajemnych Oskarżeń i Insynuacji Armageddon Puss piss. 2015-11-09

Jego Eminencja Z.B. PinkF_ relacjonuje prosto z Puszczy Kampinowskiej po wymuszonej emigracji  · Izabelin · 

Zbliża się Ogólnopolski Festiwal Wzajemnych Oskarżeń i Insynuacji. Trwał będzie w latach od 25-10-2015 do 11-11-2017.

Migracje świadomych  na bagna

Ostrzeżenia o grasujących smokach spowodowały decyzję o migracji na bagno. Smok z racji gabarytów nie jest w stanie dotrzeć przez las na grząskie tereny więc grzązawiska są bezpieczne. Czasem tylko metan i siarkowodór zawrócą w głowie ale to inna para kaloszy (których zabrakło).

Spacerek po bagnach więc te 30 km trzeba liczyć x1.6 bo chodzenie po wodzie łatwe nie jest.

Widziałem ‪#‎OrłaCień‬, a dokładniej latającego królika czy inną kunę w szponach żywego godła narodowego. Widziałem też sarnę karmiącą małe nakrapiane maleństwo. Uratowałem kilka zaskrońców z jezdni, kilka nadawało się już tylko na gulasz, wyszabrowałem ziemiankę z papryczek i ogórków. Chyba napiszę poradnik jak obserwować skrzaty i strzygi.

Szczekam.

Tak relacjonuje najnowsze wydarzenia z pobytu na wymuszonej emigracji Jego Eminencja Zupełna Bladoróżowość PinkF_ 

To jakaś rewelacja!

 

Ten opis surwiwalu wg Jego Eminencja Z.B. PinkF_  prosto z Puszczy Kampinoskiej sprzed niespełna doby po rządowej ewakuacji – kopacz upadłego nie uchodzi – teraz mocz ewangelii szerzył będzie piss… na maxa szerokim strumieniem praworządności.

 

„Czyż nie dobija się koni”? Lewicowemu lewitowaniu  w odmętach parlamentarnej nicości czas powiedzieć stanowcze nie. Podobnie  jak parówkowym skrytożercom.

 

Jarosław Kaczyński melduje rząd Beacie Szydło.

 

Skład rządu znany. Czas uciekać na bagna… Tam grząski grunt pomoże nam, a przeszkodzi w smoczej inwigilacji JM św Antoniego.

 

Powstaną osobne Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Gospodarki oraz Ministerstwo Propagandy. Główne obszary działania  Ministerstwa Rozwoju Zaprzaństwa Państwa to przede wszystkim  gloryfikacja  kapłaństwa i fortyfikacji ciemniactwa.

 

Ministerstwo Zwalniania Gospodarki natomiast regulować będzie prędkość wzrostu PKB do poziomu  sprzed wejścia Polski do UE tak by osiągnąć w 2020 roku cel Europy dwóch prędkości. Kraje starej UE z prędkością światła zaczną się oddalać gospodarczo od Polski i Ściany Wschodniej co piss dumnie ogłosi jako swój największy sukces w niesieniu zbawienia dla Polski od niecnych zamiarów Zachodu.

 

I oczywiście osobno Ministerstwo Rozwoju. Trzeba wszak oddzielać  rozwój od gospodarki ~ to dwie różne sprawy wg piss ~ to się nie łączy w żaden sposób, nie ma korelacji między nimi. Tak jak nie powinno się łączyć politycznych działań Kościoła z Państwem. Dlaczego piss nie jest konsekwentny?

Skoro rozdziela Rozwój od Gospodarki niech również oddzieli Państwo od Kościoła!

Kościół z dala od Państwa.  Państwo z dala od Kościoła.  To zdrowa relacja.

 

Jeśli piss mówi o zdrowych relacjach w związkach i gloryfikuje jedno kosztem drugich to ewidentna hipokryzja czy li tylko brak konsekwencji?

 

Ministerstwo Zwalniania Gospodarki da do wiwatu obywatelom podatnikom  poprzez sztuczne pompowanie budżetu państwa. To m in słynny już projekt kiełbaso wyborczy piss  500zł na każde dziecko do ukończenia przez nie 18 roku życia. Świadome  Polki i tak wolą uczyć się rodzić w szkołach rodzenia w Londynie i tam żyć.

 

JM św. Antoni szefem MON o zgrozo!

 

Mariusz Kamiński nie objął jednak tej teki.

 

Aktywiści rządzącej Partii Solidarności i Postępu do boju!

 

W Birmie byli w stanie dokonać dzieła życia to i lewicowy (sic!) piss da radę.

W kancelarii premiera utworzono nowe osobne stanowisko ministra ds europejskich, które obejmuje Konrad Szymański.

Co, o dziwo, pokazuje, że jednak sprawy UE będą traktowane przez rząd poważnie… Wisienka na torcie kompromitacji czy arbitralnego podejmowania decyzji przez prezesa JM JK i kompromisu środowisk walczących o dobro Polski…??

Stanowiska w spółkach państwowych zostaną ponownie obsadzone z nowego rozdania piss.

Ty dbaj o swój krzyż. Ty się nie schylaj po mało… można by sparafrazowac hasło reklamowe

BGZ Optima pl

Stare demony wracają

Zbigniew Ziobro ponownie asygnowany  na ministra sprawiedliwości… Czy ktoś potrafi wskazać choć jeden aspekt w którym dawny minister jest lepszy od obecnego?

Ziobro w czasach poprzednich rządów piss cynicznie wykorzystywał prokuraturę do celów politycznych – vide chociażby Barbara Blida i jej śmierć w  tragicznych okolicznościach.

Czy chcemy go ponownie na stanowisku ministra sprawiedliwości?

Podobnie jak JM św Antoniego w MON. Obrona narodowa legnie w gruzach. Był macierewiczowy raport WSI będzie Macierewicza raport MON.

Hasło przewodnie ministra Macierewicza: MON. VON MI STON!

Łańcuszek św. Antoniego znowu uruchomiony…

Postawiono sobie za cel w piss @rmagedon i nowe świeże podejście na gruncie kultury: Ogólnopolski Festiwal Wzajemnych Oskarżeń i Insynuacji.

Historia uczy, że nigdy nikogo nic nie nauczyła…

Dlaczego zatem wyborcy chcą tych samych, nadal nic nie wiedzących, pałajacych mową nienawiści pod płaszczykiem kurtuazji i hipokryzji  w przekazie publicznym ludzi…??

Bardzo łatwo jest zostać politykiem, zostać ministrem jest równie niezmiernie łatwo. Pytanie czy prawnikiem dobrym zostaje się łatwiej z nadania czy z namaszczenia??

Jarosław Kaczyński melduje rząd Beacie Szydło

Powrót starych demonów…

I wyszło szydło z worka…

Ogólnopolski Festiwal Wzajemnych Oskarżeń i Insynuacji. Trwał będzie w latach od 25-10-2015 do 11-11-2017.

Zamierzeniem autorów projektu festiwalu było by nawiązać  w symboliczny  sposób do terminu jesiennych  wyborów parlamentarnych do Sejmu i Senatu, w których sromotnie zwyciężył PiS oraz do Dnia Niepodległości i Marszu Niepodległości, często  noszących znamiona mowy nienawiści i rodzących niepotrzebne konflikty oraz do terminu przyspieszonych wyborów, które będą miały miejsce właśnie 11 listopada 2017 roku.

Chcemy również jako AUA zwrócić po raz kolejny uwagę na obniżającą się z roku na rok z kampanii na kampanię  jakość debaty publicznej.

Festiwal realizowany jest we współpracy z Ministerstwem Kultury w ramach Programu Kultura Dostępna.

Audiodyskrypcja na fb o działaniach fundacji w ramach AKCJI UTYLIZACJI ANIMOZJI poprzez kulturę Koalicji na rzecz innowacyjności w jakości debaty publicznej.

  Ogólnopolski Festiwal Wzajemnych Oskarżeń i Insynuacji. 2015-11-09