Sensacja! LOOK NA KULTURĘ. Nowe odcinki programu pokaże Telewizja Lubuszan

LOOK NA KULTURĘ Od 5 lipca możecie oglądać w telewizorni. Nowe odcinki pokaże Telewizja Lubuszan w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 19. 

LOOK NA KULTURĘ

W najbliższą niedzielę o godz. 19.00 zapraszamy państwa na nowy magazyn kulturalny LOOK NA KULTURĘ, realizowany przez Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze.

Przedmiotem zainteresowań programu jest działalność kulturalna ludzi z województwa lubuskiego. Magazyn ukazuje obszary z cyklu: WYDARZENIA, MIEJSCA, INICJATYWY, LUDZIE, SONDA. 

Na premierowe odcinki autorzy programu Natalia Kozik i Bartek Mirosławski zapraszają w każdą pierwszą niedzielę miesiąca. 

Tym razem przedstawiamy na relację z Dni Województwa Lubuskiego – L.U.C.i TESLA POWER. 

LOOK NA KULTURĘ premierowo w każdą pierwszą niedzielę miesiąca jednak również powtórki programu, a w pozostałe niedziele emitowane będą odcinki archiwalne.

LOOK NA KULTURĘ to pprogram, który od ponad roku prężnie się rozwija. Chcecie dowodu? Oto dowód~nowa najładniejsza w powiecie kostka na mikrofon!

LOOKowa kostka na mikrofon.
LOOKowa kostka na mikrofon.

 

LOOK NA KULTURĘ sprzęt
LOOK NA KULTURĘ sprzęt

Sprzętu u nich dostatek podobnie jak wiedzy i zapału do pracy. Efekty zobaczycie na ekranie.

Niebawem sami Testerzy awansują w kontekście jakości sprzętu do rejestracji obrazu ponieważ już niedługo dołączamy do realizowania tych relacji podobnym, a nawet lepszym od LOOKu sprzętem, ponieważ jako Testerzy Imprez nawiązaliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem Kulturalny Miłosław i Spółdzielnią Socjalną SNAPZ  w branży foto video z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Kupieckiej 55, która dysponuje sprzętem do realizacji materiałów wideo na najwyższym poziomie. O SNAPZ można przeczytać na stronie www.snapz.com.pl

Zatem wszystko zostaje w rodzinie. Połączenie sił w ramach działań kulturalnych by promować Lubuskie Warte Zachodu.

Udanego połikendu. Bawcie się w pracy i po grzecznie życzą jak zawsze z humorem i jak zawsze profesjonalni autorzy programu Natalia i Bartek.

ZaPrAszAmy!  LOOKnij NA KULTURĘ  i odbierz pozytywną dawkę dobrej energii.

Testerzy Imprez polecają!

2015-08-31-18-03-42~2