Envee ponownie w Grunbergu. Regularnie co rok. Tym razem w OBIEKT.

ENVEE GRUNBERG OBIEKT 14.03.2015

Envee przyjeżdża do nas regularnie co rok. Ten niezwykle miły człowiek, a przede wszystkim super didżej w ogrodniczkach, gwarantuje dobrą zabawę, na którą Was serdecznie zapraszamy! Niech miasto znów zakręci pląsem!

◉ wstęp: 10zł (lista fb) reszta 15zł ◉

* * * ENVEE * * *

Przedstawić go jako jednego z najbardziej cenionych w Polsce producentów to absolutne minimum. Maciej Goliński aka ENVEE to dj, muzyk i współtwórca uznanego w kraju, jak również i za granicą, kolektywu dj’skiego i grupy producenckiej NIEWINNI CZARODZIEJE (Innocent Sorcerers), działającej nieprzerwanie od 2003 roku.

Współpracował między innymi z: Tomaszem Stańko, Łoną i Webberem, Fiszem, Natalią Przybysz z Sistars czy Smolikiem, występował na największych polskich festiwalach. Swój solowy materiał wydawał np. w wytwórni „U Know Me Records”.

Dźwiękowy esteta, studyjny specjalista i winylowy czarodziej, jako dj stawia na nietuzinkowy eklektyzm, daleki od mainstreamowych brzmień. Niezwykle pozytywna i barwna osobowość polskiej sceny klubowej. Od lat czaruje wysmakowanymi, eklektycznymi setami spod znaku HQ, dalekimi od komercyjnych brzmień. Muzyka afrykańska, brazylijska, tradycje kubańskie i portorykańskie, aż do nowojorskiego disco i hip–hopu, to rytmy wpisujące się w jego swoistą wizytówkę.

Envee remixuje Kari

* * * DINN * * *

Didżejką zajmuje się od połowy lat 90. Przez sześć lat związany z Radiostacją, gdzie wraz z Sebem Skalskim prowadzili w sobotni wieczór kultowy program „Houserka”.

Odwiedził niemal wszystkie ważniejsze kluby w kraju, które na przestrzeni lat promowały dobrą muzę. Jeden z pierwszych rezydentów legendarnej Piekarni w Warszawie, był regularnym gościem w takich mekkach klabingu jak sopocki Sfinks, krakowski Prozac i poznański Eskulap.

Przez wiele lat współtworzył projekt Red Bull Music Academy, współpracował także z radiem „Roxy”. Obecnie współtworzy zielonogórski projekt Suniverse Sound System.

XXANAXX – Disappear (Envee Remix): http://youtu.be/fyCGxUWCfaE

* * * MALIGNA * * *

Czasami lubi przynieść kejsa z płytami, czasami woli wziąć laptopa, ale na pewno zaprezentuje najlepszą selekcję utworów z pogranicza nu disco i house. Jego sety przepełnione są groovem i uroczymi wokalami.

Współzałożyciel kolektywu Suniverse Sound System, aktywny promotor i organizator, zaprosił do swojego rodzinnego miasta wiele czołowych postaci polskiej sceny klubowej.

Prywatnie kolekcjoner płyt winylowych oraz miłośnik afterów, które w najlepszym wypadku kończą się następnego dnia popołudniu.

Sobota w godzinach 22:10 – 05:00
14 marca o 22:10 do 15 marca o 05:00

Klub O B I E K T

Kazimierza Wielkiego 21, Zielona Góra

ENVEE GRUNBERG OBIEKT 14.03.2015