Waglewski Fisz Emade. Dni Województwa Lubuskiego. Koncert znakomitych muzyków w ostatnią niedzielę czerwca w Grunbergu!

Po 5-ciu latach od wydania Platynowej „Męskiej Muzyki” z nową płytą powraca projekt Waglewski Fisz Emade.

„Tym razem jest to płyta wymyślona wspólnie… zespołowo ponieważ od czasu poprzedniej płyty będącej jednorazowych projektem, powstał zespół Waglewski, Fisz, Emade… W związku z tym Większa dojrzałość i większa spójność materiału. Po ukończeniu i przesłuchaniu całości, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że to najbardziej osobisty, najgłębszy i jednocześnie najprawdziwszy materiał biorąc pod uwagę wszystko to, czego dokonaliśmy do tej pory…” – tak o nowej płycie WFE mówi Wojciech Waglewski.

Waglewski Fisz Emade 2014 czerwiec ZG

Po premierze płyty rozpoczęła się trasa koncertowa WFE „Matka Syn Bóg”. Koncerty to zupełnie inny i niezwykły wymiar tego projektu. Trzech Waglewskich na jednej scenie to pewność, że koncert dostarczy publiczności wiele emocji i uniesień Artystycznych. Zapraszamy serdecznie!

Płyta ukazała się nakładem wydawnictwa ART2 Music – www.art2music.pl. Dystrybucja: Agora S.A.

Soundcloud WFE: www.soundcloud.com/wfe-1 Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Wagle na Nowym Męskim Graniu 2014!

W najbliższą sobotę 28 czerwca w Sopocie startuje Nowe Męskie Granie. Wraz z ujawnionymi już wcześniej muzykami oraz zespołem Męskie Granie Orkiestra, podczas sześciu koncertów tej ogólnopolskiej trasy, zagrają Waglewski Fisz Emade. Męskie Granie to wyjątkowy projekt na polskiej scenie muzycznej, skupiający największe artystyczne osobowości wywodzące się z różnych gatunków muzycznych. Dyrektorem artystycznym jego dwóch pierwszych edycji był Wojciech Waglewski. Podczas tegorocznej trasy zaproszeni muzycy staną przed wyjątkowym zadaniem – na nowo zinterpretują utwory, które miały największy wpływ na ich obecną twórczość. To tylko jedna z niespodzianek czekających nas podczas Męskiego Grania 2014.

Szczegóły już wkrótce na: www.meskiegranie.pl Źródło: www.voovoo.pl/njusy.php

Anna Gacek i Piotr Stelmach będą prowadzili piątkową audycje w Trójce, przedstawiając m.in. takie zespoły jak Mikrobit AKX Dre Kort Organek Kim Nowak. To sklad jutrzejszego koncertu w najbliższą sobotę Męskiego Grania.

Męskie Granie 2013 sponsor Żywiec

Waglewski Fisz Emade dziękują na swojej stronie na fb także za wszystkie Wasze głosy na utwór „Bóg”, który w poprzednim notowaniu #LP3 niezmiennie na miejscu 13. Zapraszamy na nasze najbliższe koncerty 25.06 KOSZALIN – Teatr Variete Muza, 26.06 OLSZTYN – Amfiteatr, 27.06 SZCZYTNO – Ruiny Zamku, 29.06 ZIELONA GÓRA – Starówka. Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Waglewski Fisz Emade – Matka, Syn, Bóg

A tutaj… LUBLIN!!! Gorące przyjęcie, owacje na stojąco i wyjątkowy wieczór w pięknym Teatrze im. Juliusza Osterwy!!! Zapraszamy na nasze najbliższe koncerty 27 czerwca w Zielonej Górze w ramach Dni Województwa Lubuskiego, a na pewno niektórzy pamietacją ich występ z 9 maja kiedy to zagrali niesamowity koncert w Krakowie na Bluesroads Festival – wstęp był wolny, a energia niesamowita! Miejmy nadzieję, że w niedzielę chłopaków nie opuszci dobry flow i bedziemy świadkami rewelacyjnego jak zwykle u nich wydarzenia muzycznego. Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Waglewski Fisz Emade Lublin czer 2014 „Gdybyś czas zatrzymał, to byłby miły gest…” 19 marca rocznicę swoich urodzin obchodził FISZ! Najserdeczniejsze życzenia w imieniu zespołu oraz managementu ART2! Fiszu Drogi! Obyś zawsze dostarczał nam takich wrażeń, emocji oraz myśli poruszającej! A czasu nie zatrzymuj, bo jesteś jak najlepsze wino… FISZ