TECH ATMOSPHERE – cykl spotkań z DJ’ami reprezentującymi najbardziej klimatyczne w swym rodzaju gatunki techno ze wszelkim jego odmianami brzmień, Deep – Electro – Tech. Harlem Club.

 

TECH ATMOSPHERE – to rozpoczynający się już wkrótce cały cykl nocnych spotkań z DJ’ami reprezentującymi najbardziej klimatyczne w swym rodzaju gatunki techno ze wszelkim jego odmianami brzmień.
Dla osób które niekoniecznie potrafią się odnaleźć w nieskończonej przestrzeni muzycznej jakim jest techno lub automatycznie każdy gatunek techno wrzucają do jednego worka – ostrych mechanicznych i twardych brzmień oferujemy klimatyczne mixy poruszające wizualne wideo i „niespodziankowe” sytuacje !
HOUSE swoim brzmieniem nie tylko otwiera przestrzeń dla ciała ale i uwalnia umysł otwierając go na swobodę w poszukiwaniu nowych kontaktów i przyjaźni płci przeciwnej.

TECH HOUSESPHERE logo
TECH ATMOSPHERE, to grupa osób o podobnych inklinacjach twórczych i upodobaniach. Jako główną ideą swoich wspólnych działań nakreślili planem organizowania imprez tanecznych o niepowtarzalnym klimacie z udziałem DJów. A same imprezy poza dobrą zabawą mają być też jednocześnie wędrówką po nieskończenie zróżnicowanych gatunkach muzycznych wywodzących się z najstarszych korzeni muzyki klubowej i techno music.

TECH HOUSESPHERE dje

Pierwsza z cyklu TECH ATMOSPHERE odbędzie się już w następną sobotnią noc (21 czerwca ) w zielonogórskim Klubie Harlem.

„TECH HOUSESPHERE; Deep – Electro – Tech” – podtytuł imprezy określa barwę brzmień jakimi DJ’e i VJ’e zaproszeni przez DARIOSTROB rezydenta klubu Harlem wymalują nam niepowtarzalną atmosferę pierwszej letniej nocy 2014.

TECH HOUSESPHERE plakat pionowy

Obok gospodarza w House’owy trans wprowadzać nas będą również utalentowani mistrzowie vinylowych płyt CHRISTOPHER i URTUR, którzy na co dzień miłują się w klasycznym TECHNO. Atmosferę muzyczną wzbogacą również obrazy skompilowane między innymi przez VJ’a dekompresa i chrisa wer’a, którzy również wyrywają włosy i zęby aby dopiąć całą otoczkę i organizację.

„TECH HOUSESPHERE”
Deep – Electro – Tech

CHRISTOPHER
URTUR
DARIOSTROB

Harlem Club

21 czerwca
godz 21:00

Grubnerg

Tech Atmosphere
Organizacja Społeczna – Organizowanie imprez, usługi artystyczne (produkcja filmowa, foto, visual video, graphic projekt [logo, plakaty itp])

TECH HOUSESPHERE logo