PLUG & PLAY BOOKINGS @Trzepak Klubokawiarnia. Wielki pojedynek na piosenki / bangery / kieliszki (niepotrzebne skreślić).

 

Disco co sie błysko PLUG and PLAY  Disco co sie błysko 10maj2014 TrzepakWielki pojedynek na piosenki / bangery / kieliszki (niepotrzebne skreślić). Dwie twarze z THE VERY POLISH CUT-OUTS kontra dwie twarze z PLUG & PLAY BOOKINGS, w asyście najlepszych w Polsce wizualizacji od .wju! Sobota, 10.05, godzina 22:00 w Trzepak Klubokawiarnia, ul. Wrocławska 19.

Zacznijmy od efektów wizualnych. Ze specjalnym projektem „DISKO CO SIĘ BŁYSKO”, prosto z Poznania przybędzie 1/2 duetu .WJU. Wnętrza Trzepaka rozświetlą więc piękne obrazy rzucone na kulę disco.

 

Prosto z miasta świętej wieży przybędzie do nas KACPER KAPSA – współzałożyciel kultowej już wytwórni The Very Polish Cut Outs oraz ojciec dyrektor częstochowskiego klabingu. Wtórować mu będzie kompan od polskich editów, DJ Old Spice, a także dwoje przedstawicieli PLUG & PLAY Bookings, czyli El’mirka i Diskoleptikk. Można spodziewać się więc praktycznie wszystkiego, od klasycznego disco do dobrego techno!

KACPER KAPSA // The Very Polish Cut Outs, Częstochowa
OLD SPICE // The Very Polish Cut Outs, Zielona Góra
EL’MIRKA // PLUG & PLAY Bookings, Zielona Góra
KDISKOLEPTIK // PLUG & PLAY Bookings, Zielona Góra

visuals by .WJU // Poznań

Wstęp płatny: 10 PLN (lista FB) lub 15 PLN (pozostali)
Sobota, 10.05, godzina 22:00
Trzepak Klubokawiarnia, ul. Wrocławska 19, Zielona Góra

 

Disco co sie błysko PLUG and PLAY  Disco co sie błysko 10maj2014 Trzepak