Asymmetry Festival 2014. Nie traćcie ducha! Specjalnie dla publiczności festiwalu organizatorzy przygotowali BEFORE ASYMMETRY. Wrocław Firlej Club.

Asymmetry Festival 2014. Nie traćcie ducha! Specjalnie dla publiczności festiwalu organizatorzy przygotowali BEFORE ASYMMETRY. Już na początku maja we Wrocławiu w klubie Firlej.

Asymmetry Festival BEFORE ASYMMETRY...
1 maja usłyszycie sporą dawkę ciężkiego, gitarowego grania. Wystąpią: NADJA (Kanada), WHEN ICARUS FALLS (Szwecja), GAZERS (Francja), THE PRESTIGE (Francja), HOLOTROPIC (Słowacja).
2 maja będzie poświęcony dźwiękom elektronicznym, czyli wybrzmi spora doza eksperymentalnej muzyki i gatunków takich jak drone, ambient, minimal techno, glitch. W tym dniu w ramach Canti Illuminati wystąpią: ROBERT CURGENVEN (Austria), WE WILL FAIL (Polska), BARTEK KUJAWSKI (Polska), DUY GEBORD (Polska), ADAM WEBSTER (Wielka Brytania), JAKUB FRANK + MATEJ FRANK (Czechy), DJ Ryan R (Polska).
Organizatorzy przygotowali dla Was 50 karnetów na obydwa dni koncertowe w cenie 30 zł, które możecie już kupić na stronie www.ekobilet.pl/klub-firlej. Są one dostępne tylko w przedsprzedaży. Bilety na jeden dzień koncertowy kosztują 20 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu.
Przyjedźcie 1 i 2 maja do Wrocławia i spotkajmy się w Firleju na BEFORE ASYMMETRY, aby za rok móc się cieszyć koleją pełną edycją.

ASYMETRY BEFORE

Grabiszyńska 56

53-504 Wroclaw, Poland

Numer telefonu (+48) 71 795 66 67 [Firlej Club]

E-mail firlej@firlej.wroc.pl

Strona internetowa http://www.asymmetryfestival.pl

https://www.facebook.com/Asymmetry.Fest

http://firlej.wroc.pl
Więcej informacji: http://tiny.pl/qnk52

 

Asymmetry Festival 23 lipca 2013 Asymmetry Festival. logo ASYMMETRY.