CZY TWÓRCZOŚCI DA SIĘ NAUCZYĆ?? Psychologiczne warsztaty twórczości. Mediateka Szklana Pułapka. Reportaż Trójki o warsztatach śmiechu.

CZY TWÓRCZOŚCI DA SIĘ NAUCZYĆ? Psychologiczne warsztaty twórczości. Mediateka Szklana Pułapka. Zapraszamy na kolejne warsztaty z Jackiem Golańskim, z którym mieliśmy okazję spotkać się już dwukrotnie podczas organizowanych wcześniej Warsztatów śmiechu.

Tym razem skupimy się na nauce tworzenia nowych skojarzeń, przekraczania utartych schematów myślowych i tym, jak nastrój wpływa na kreatywność. Jacek Golański zademonstruje różnice pomiędzy zadaniem konwergencyjnym (zadaniem, które ma tylko jedno rozwiązanie) a dywergencyjnym (zadanie, które ma wiele rozwiązań) za pomocą zagadek wizualnych i logicznych, a także zadań praktycznych. Praca odbędzie się indywidualnie i w grupach.

Pracować będziemy na poważnie i w klimacie zabawy, by zademonstrować, że pozytywne nastawienie i dobry humor ułatwiają twórcze myślenie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku, do mediateki Szklana Pułapka, Filii nr 7 WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze, 19 marca o godzinie 18.00.

Dziś (10 marca 2014) audycja Jacka także w Trójce Program 3 Polskiego Radia  po wiadomościach o godz. 18ej. Reportaż Magdaleny Świerczyńskiej.

A tu program z 14.10.2013 z udziałem trenera śmiechu – Jacek Golański A w tle – obiecany słuchaczom otwarty balkon w celu pozyskania odgłosów ulicy – ze specjalną dedykacją dla Słuchacza Sebastian Pytka

A oto link do archeo gdzie zapis programu o śmiechu:

Rozmowa  z Jackiem Golańskim w Radio Wnet.

 

Warsztaty Śmiechu 18 września 2013 Jacek Golański poprowadził w Kawiarni Kawka w Lublinie.
Powstały wtedy takie dwa materiały.
Zapraszamy do słuchania.

oraz

Warsztaty Jacka Golańskiego plakat 18.03.2014