8 MARCA: SYLWIA / WAH WAH! / PATRYK NIEDZIELA / A kiedy wszystkie goździki znikną już z kwiaciarni wszyscy pognaja na trzepak!

8 MARCA: SYLWIA / WAH WAH! / PATRYK NIEDZIELA / A kiedy wszystkie goździki znikną już z kwiaciarni wszyscy pognaja na trzepak!A kiedy wszystkie goździki znikną już z kwiaciarni i opustoszeją opakowania bombonierek, a na sklepowych półkach zabraknie nylonów – nadejdzie czas na tańce..8 marca, ekipa Trzepaka przyszykowała dla was specjalny booking, wybierając naszym zdaniem najbardziej utalentowaną dj/ producer, reprezentującą nasz kraj za granicą polsko-niemiecką.
Prosto z Berlina, przyjedzie do nas SYLWIA z duetu Sentel ! Gratka dla fanów muzyki techno, house i tech-house.
Wiele osób pytało, wielu czekało na ten booking, więc ( uwaga ) w końcu się udało i jest!
Do Sylwii dołączą, dobrze wam znani panowie WAH WAH oraz Patryk Niedziela. Ten wieczór niewątpliwie przejdzie do historii 😉

START – 22:00
WSTĘP 10 ( lista fb ) / 12

8 MARCA SYLWIA  WAH WAH! PATRYK NIEDZIELA Trzepak
SYLWIA ( Sentel )/ BERLIN

Sylwia to DJ’ka i producentka osiadła w Berlinie. Zaczynała jako część duetu Sentel, którego pierwsza epka, “Chapel 20”, wydana w Concrete Cut, utorowała drogę do winylowej 12” w londyńskim Granholme Records. Epka “Shut Your Eyes” została świetnie przyjęta przez brytyjskie podziemie i okrzyknięta mianem “avant-dance”. Solowa kariera Sylwii zaczęła się w Krakowie, gdzie organizowała znaczące wydarzenia muzyczne i była ważnym ogniwem lokalnej sceny. Grała z takimi artystami, jak m.in. Milton Bradley, Neil Landstrumm, Inigo Kennedy, Marcel Fengler, Perc, AnD, i Kassem Mosse, wzbogacając swoje techno o surowe, mroczne i industrialne pasaże. Sylwia w swoich setach skupia się na szczerym przekazywaniu muzycznej pasji, ignorując przemijające trendy i zabierając publiczność w podróż od ciszy do parkietowej anihilacji w tempie 130 BPM.

https://www.facebook.com/sentelmusic/
—————————————————————————————————-

WAH WAH!

Duo z Zielonej Góry, miłośnicy płynącego techno, buczących bassline’ów i porannego groove’u. Repertuar setów dość rozległy; od techno kilerów, po kawałki z ładnymi melodiami i przestrzenią, przy których ciało tańczy, a głowa buja w obłokach.

https://www.facebook.com/wahwahmuzik

—————————————————————————————————-

PATRYK NIEDZIELA

DJ i producent, młody talent i objawienie sceny klubowej w roku 2012.
Niesamowite ucho i talent do melodii. Prezentuje wysoki poziom jeżeli chodzi o produkcje, ale również dzielnie spisuje się za dj’ką.
Absolwent Red Bull Music Academy Bass Camp 2013.
Wynaleziony w chmurach soundclouda przez bloga Lineout.pl. Początkowo blisko związany ze sceną „future garage”, krążył wokół muzycznych tematów bliskich takim artystom jak James Blake czy Mount Kimbie, szybko odkrył w sobie zamiłowanie do muzyki elektronicznej spod znaku house.
W 2012 został zauważony m.in. przez magazyn Vice, sporo ciepłych słów pod jego adresem popłynęło także od klubowych tuzów z Polski pokroju Catz n Dogz czy Viadrina.
Jego imię i nazwisko, pojawiło się na czwartym miejscu w plebiscycie MUNOludy (okrycie) 2012.
Przez ostatni rok, grał z wieloma cenionymi artystami na festivalach takich jak Open’er, Free form czy Selector.

https://www.facebook.com/PatrykNiedzielaP

8 MARCA SYLWIA  WAH WAH! PATRYK NIEDZIELA Trzepak