DEBATY SPOŁECZNE 10 stycznia 2014 w Sejmie RP – Walne Zgromadzenie Kotłów. Relacja z wydarzeń oraz zdjęcia z Warszawy i stolicy woj. lubuskiego.

DEBATY SPOŁECZNE
10 stycznia 2014 w  Sejmie RP – Walne Zgromadzenie Kotłów. Relacja i zdjęcia.  z wydarzeń z Warszawy i stolicy woj. lubuskiego gdzie toczyły się debaty w siedzibie Fundacji Salony.

Obrady... plan na jutro piatek 13go  12.12.2013
AGENDA / W zw z nadejściem wiekopomnej chwili PIĄTEK 15 go klan koci łapci pod przewodnictwem Cleo Sel uchwali nastepujący porządek obrad:

Tak jak w Średniowieczu palono czarne koty razem z ‚czarownicami’, a dla większego pognębienia skazańca co to nie był czarownikiem ale miał na przykład jakież znamię albo stopę skręcona – wieszano razem z nim psy… tak my czarne kotły paliły będziemy lulki…

Projekt ustawy antyaborcyjnej i adopcyjnej ze schronisk złożony już do laski marszałkowskiej…

W związku z tym iż z bliźniąt zostawiano to, które się pierwsze urodziło, drugie wynoszono do lasu jako ‚wyrodzeńca’ co to za ojca szatana miało… my kotły obecnie wyrodzeńców wynosić będziemy tak… lecz na piedestał…

Przestrzenie ludzkiego okrucieństwa są rozległe… w przeciwieństwie do kociej nonszalancji w traktowaniu ludzi…

Członkowie komisji:

Cleo Sel

Bazyl Strzelecki,

Pinda, żona Bazyla z górki Swarka

Bazia Mrimba, z Lisiej

Pimpuś Szyszka, syn Bazi…

Wojtuś z Krasickiego spod 12

Pozostali członkowie Stowarzyszenia Ruchu Poparcia Puszka

oraz Stowarzyszenia Kotłów na rzecz lepszego żwirku i muchomorku

przyłączają sie do powyższego apelu.

 

A oto relacja z przebiegu wydarzeń przed gmachem Sejmu RP:

Obrady... plan na jutro piatek 13go  12.12.2013

AGENDA / Obrady Sejmu Kociego… plan na jutro – piatek 13go 12.12.2013 — z Cleo Sel, Pimpuś Szyszka, Bazia Mrimba, Pinda, zona Bazyla, Bazyl Strzelecki i Wojtuś pani Krysi spod 12ki w Sejm – Walne Zgromadzenie Kotłów.

 

lawina protestów przed Ministerstwem ds Kotłów...Nieunikniona również była lawina protestów przed Ministerstwem ds Kotłów… — w miejscu: Sejm – Walne Zgromadzenie Kotłów.

 

Kuweta w Krzywym Kominie...
Kuweta w Krzywym Kominie… w pobliżu siedziby FUNDACJI SALONY.


Kolejny postulat przywódcy czarnych kotłów w piątek 13go – to data, która przywódcy wybrali na dzień zgromadzenia
Przywrócić możliwość załatwiania potrzeb fizjologicznych w ludzki sposób w miejscu: Kuweta w Krzywym Kominie…
w pobliżu siedziby FUNDACJI SALONY. Podobna lokalizacja i postulaty pojawiły się w miejscu Sejmu – w czym Walne Zgromadzenie Kotłów pomogło.

Kocia TV stała się faktem !!!

Kocia TV stała się faktem !!!
Kocia TV stała się faktem !!!

 

Po nadaniu zielonego światła kociej muzyce Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji we współpracy z lokalnymi stacjami oraz kocim lobby pod przewodnictwem Cleo Sel ustanowiła nowe pasmo i po uzyskaniu koncesji oraz zwolnienia kanału przez TV Trwam kotły mają nieograniczoną możliwość oglądania cyklicznego programu Koci Łapci… Szczegóły dot. częstotliwości na: www.kociaTV.pl — w miejscu: Sejm – Walne Zgromadzenie Kotłów

CAŁY CZAS USILNIE PRACUJEMY AND USTAWĄ PROMUJĄCA ŻWIREK I MUCHOMOREK...
CAŁY CZAS USILNIE PRACUJEMY NAD USTAWĄ PROMUJĄCĄ ŻWIREK I MUCHOMOREK…
— w miejscu: Sejm – Walne Zgromadzenie Kotłów

Serial Kociej TV
Serial Kociej TV ”Więcej żwirku w muchomorku” w reżyserii Koteł Filoman.

Kolejny postulat jaki podniesiono podczas obrad to przywrócenie zdjętego w zeszłym roku serialu kociej TV pt „Więcej żwirku w muchomorku” Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji jest przeciwna. Argumentując swą decyzję przywołuje fakt, iż serial rzekomo  powodować ma wzrost przestępczości i agresywnych zachowań myszy w stosunku do kotłów.

KOCIE OBRADY W MINISTERSTWIE DS KOTŁÓW BURZLIWIE SIĘ TOCZĄ...
KOCIE OBRADY W MINISTERSTWIE DS KOTŁÓW BURZLIWIE SIĘ TOCZĄ…

 


KOCIE OBRADY W MINISTERSTWIE DS KOTŁÓW BURZLIWIE SIĘ TOCZĄ przy suto zastawionym okrągłym stole… Debaty trwają do późnych godzin wieczornych powodując zniecierpliwienie zarówno wśród uczestników jak i oponentów
— w miejscu: Sejm – Walne Zgromadzenie Kotłów.

KOCIE MLEKO I GAZETKA...
KOCIE MLEKO I GAZETKA…

KOLEJNY POSTULAT: PRZYWRÓCIĆ DOTACJE NA KOCIE MLEKO BEZ LAKTOZY, KOCIĄ MUZYKĘ I GAZETKIĘ… — w miejscu: Sejm – Walne Zgromadzenie Kotłów.

 

Kuweta poza Krzywym Kominem.... Nie ogarniam tej kuwety... a Wy... ???
Kuweta poza Krzywym Kominem…. Nie ogarniam tej kuwety… a Wy… ???

 

Kuweta poza Krzywym Kominem…. Nie ogarniam tej kuwety… a Wy… ??? — w  Sejmie podczas Walnego Zgromadzenia Kotłów podjęto również uchwałę stwarzającą możliwość załatwiania potrzeb fizjologicznych w ludzki sposób w miejscu: Kuweta w Krzywym Kominie… w pobliżu siedziby FUNDACJI SALONY.

 

USTAWA ANTYABORCYJNA I ADOPCYJNA JUŻ ZŁOŻONA DO LASKI MARSZAŁKOWSKIEJ...
USTAWA ANTYABORCYJNA I ADOPCYJNA JUŻ ZŁOŻONA DO LASKI MARSZAŁKOWSKIEJ…

 

 

USTAWA ANTYABORCYJNA I ADOPCYJNA JUŻ ZŁOŻONA DO LASKI MARSZAŁKOWSKIEJ… — w miejscu: Sejm – Walne Zgromadzenie Kotłów.

 

KOCIA AMNESTIA NIEBAWEM STANIE SIĘ FAKTEM...Postulowano również podczas zgromadzenia kotłów KOCIA AMNESTIA NIEBAWEM STANIE SIĘ FAKTEM… Czy hordy bezpańskich kotłów szwędać się będą od marca po osiedlach przyłączając się do zdegenerowanych konsumpcjonizmem grup Yorków, które zdają się być realnym zagrożeniem dla rozpleniającej się de facto rasy dachowych kotłów ?

Tymczasem rząd nieprzerwanie zmaga się z problemem adopcji niechcianych kotłów przez związki partnerskie. Schroniska i noclegownie dla bezdomnych pękają w szwach, a utrzymanie jednego kotła wcale nie jest tańsze od utrzymania niejednego więźnia i kosztuje ponad 3 tys zł.

 

 

miejsce na pytania od kocich wyborców...
miejsce na pytania od kocich wyborców…

Miejsce w chmurce to miejsce na pytania od kocich wyborców… — w miejscu: Sejm – Walne Zgromadzenie Kotłów.