07.12 | KAMP! + REBEKA (Brennnessel On Tour) @ Pierwsze Piętro Grunberg. Dwa najważniejsze zespoły nagrywające dla niezależnej wytwórni Brennnessel w Polsce. Album „Hellada“ i „Kamp!”. Zatem… Uważaj jak tańczysz !!!

 

 

07.12 | KAMP! + REBEKA (Brennnessel On Tour) @ Pierwsze Piętro. Taka trasa była tylko kwestią czasu. I choć obu grupom zdarzały się już wspólne koncerty, po raz pierwszy Kamp! i Rebeka – dwa najważniejsze zespoły nagrywające dla niezależnej wytwórni Brennnessel – ruszają razem w Polskę. Podczas koncertów zaprezentują utwory zarejestrowane latem w Red Bull Studios w Madrycie. Z albumu „Hellada“ i „Kamp!”.

Płyta już w połowie roku stała się faworytem do miana jednego z najważniejszych albumów 2013 roku. Natomiast płyta „Kamp!” znalazła się także w czołówce muzycznych podsumowań 2012 roku, m.in. radiowej Trójki, „Gazety Wyborczej”, „Przekroju” i „Wprost”…  Zatem…
Uważaj jak tańczysz !!!

 

PIERWSZE PIĘTRO logotyp
KAMP! + REBEKA BRENNESSEL ON TOUR 07.12.2013 PIERWSZE PIĘTRO GRUNBERG

07.12 (Sobota)
-KAMP!
-REBEKA
Bilety 30/35

20:00 Rebeka
21:30 Kamp!
23:00 Nice AfterParty with Wah Wah & Oddage

Taka trasa była tylko kwestią czasu. I choć obu grupom zdarzały się już wspólne koncerty, po raz pierwszy Kamp! i Rebeka – dwa najważniejsze zespoły nagrywające dla niezależnej wytwórni Brennnessel – ruszają razem w Polskę.

KAMP! + REBEKA BRENNESSEL ON TOUR 07.12.2013 GRUNBERG
KAMP! + REBEKA BRENNESSEL ON TOUR 07.12.2013 PIERWSZE PIETRO GRUNBERG

Podczas jesiennych koncertów publiczność usłyszy zupełnie nowy materiał live, na który złożą się utwory zarejestrowane latem w Red Bull Studios w Madrycie oraz nie wykonywane wcześniej nagrania.

Rebeka zaprezentuje na żywo materiał z debiutanckiego, doskonale przyjętego albumu „Hellada“. Płyta już w połowie roku stała się faworytem do miana jednego z najważniejszych albumów 2013 roku.

1P

Debiutancki album Kamp! był jednym z najbardziej oczekiwanych polskich krążków ostatnich lat. „Wydawnictwo zawiera 11 electro-popowych piosenek, zarówno przebojowych jak i utrzymanych w marzycielskim, onirycznym klimacie” – opisywała płytę dziennikarka „Gazety Wyborczej”. „Wszystkie przywołują skojarzenia z letnią beztroską – w sam raz na mroźną zimę”. Początkowy nakład krążka już po dwóch tygodniach trzeba było powiększyć o kilka tysiące egzemplarzy.

Grupa Kamp! słynie z niezwykle energetycznych koncertów; często radykalnie zmienia brzmienie wyjściowych kompozycji. Do dziś zagrała ponad dwieście koncertów w Polsce i kilkanaście za granicą, m.in. w USA (SXSW i Culture Collide), Anglii (The Great Escape i Liverpool Sound City), Niemczech (C/O POP) Serbii (EXIT festival) czy Austrii (Vienna Weves). Te największe klubowe miały miejsce wiosną 2013 roku – w łódzkiej Wytwórni i warszawskim Palladium. Na każdym zespół oklaskiwało ponad półtora tysiąca fanów.

A tak o Kamp! pisały media:

„Ich debiut zachwyca” – WPROST
„Klasa. Światowa” – PRZEKRÓJ
„Czapki z głów” – KMAG
„Warto było czekać na ten debiut” – ONET.PL
„Tak dobry, jak mogą być dobre płyty na granicy przełomowości” – SCREENAGERS.PL

Płyta „Kamp!” znalazła się także w czołówce muzycznych podsumowań 2012 roku, m.in. radiowej Trójki, „Gazety Wyborczej”, „Przekroju” i „Wprost”.

TESTERZY IMPREZ polecają !!!

 

PIERWSZE PIĘTRO logotyp
KAMP! + REBEKA BRENNESSEL ON TOUR 07.12.2013 PIERWSZE PIĘTRO GRUNBERG

Bilety Do nabycia :
MuzArt
Klubokawiarnia Staromiejska
Pierwsze Piętro – w dniu imprezy

KAMP! + REBEKA  AFTERPARTY WAH WAH ODDAGE 07.12.2013 GRUNBERG PIERWSZE PIĘTRO
KAMP! + REBEKA AFTERPARTY WAH WAH ODDAGE 07.12.2013 GRUNBERG