Z psami pod palmami 2013 !!! Testerzy Imprez zapraszają wszystkich mieszkańców Grunberga i okolic na piknik rodzinny ‚Z psami pod palmami’ / Amfiteatr. Zagrają: Teatr Nikoli, Inicjatywa Sceniczna Fruuu, kabaret Tiruriru, Pokaz psów policyjnych, Sold,Dorian Zarzycki band oraz Jared, Odkrywcy Nieodkrytych Lądów.

 

 

Z psami pod palmami 2013
Z PSAMI POD PALMAMI 2013 Amfiteatr ZG
Dnia 28.09.2013 od godziny 13:00 do 21:30 zapraszamy wszystkich mieszkańców Zielonej Góry i okolic na piknik rodzinny „Z psami pod palmami” przy zielonogórskim Amfiteatrze (parking od ulicy Czesława Niemena) .Przewidzieliśmy dla Państwa moc atrakcji – na pewno każdy, zarówno mały jak i duży, znajdzie tu coś dla siebie. Wszyscy miłośnicy zwierząt i sportu mogą zmierzyć się w kolejnych zawodach Dog Walking – na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody 😉 Kto nie ma własnego czworonożnego przyjaciela, może zabrać na spacer psiaka ze schroniska – na pewno pies się ucieszy. Prosimy jednak wcześniej o kontakt z nami. Niżej zaś przedstawiamy program imprezy. Podczas jej trwania będzie można dobrze zjeść i zyskać coś ciekawego kupując fant na loterii – naprawdę, dzięki pomocy wielu ludzi dobrej woli, którzy chcieli wesprzeć nasze schronisko mamy naprawdę fantastyczne fanty. Kupując los, pomagasz zwierzętom :)Regulamin, ankieta zgłoszeniowa, regulamin dog walking: http://schronisko.avx.pl/aktualnosci/1092-z-psami-pod-palmami-2013

28.09.2013 – Piknik rodzinny „Z psami pod palmami”

13:00 – rozpoczęcie

13:30 – II zielonogórskie zawody w Dog Walkingu (zapisy od godziny 12 przy stoisku schroniska; osoby chcące pójść z psem ze schroniska prosimy o kontakt do piątku 27.09)

13:45 – 14:15 – grupa taneczna „Spoko”

14:25 – 15:10 – Teatr Nikoli

15:20 – 15:50 – Pokazy Fitness

16:00 – 16:30 – Inicjatywa Sceniczna Fruuu

16:40 – 17:10 – Pokaz psów policyjnych

17:15 – 17:40 – Pokaz tresury psów – Marcin Dominiak

PROWADZĄCY – loteria

18:00 – 18:25 – Kabaret Tiruriru

PROWADZĄCY – loteria

KONCERTY:

18:35- 19:10 – Sold

PROWADZĄCY – loteria

19:25 – 20:05 – Dorian Zarzycki band 19:35-20:20

PROWADZĄCY – loteria

20:20 – 21:00 – Jared

PROWADZĄCY – loteria

21:00 – 21:40 – Odkrywcy Nieodkrytych Lądów
PROWADZĄCY: Tomasz Peliwo

 

Kabaret Tirurinu, nasi ulubieńcy i jedna z gwiazd wieczoru Z PSAMI POD PALMAMI 2013 dadzą nieziemski popis na żywo a na stronie kabarettiruriru.pl  w zakładce VHS  znajdziecie kilka ich znakomitych skeczów online. jak sami Tirurowcy piszą na swojej stronce nie jest tego dużo, z kilku powodów. Po pierwsze – nie chcą wrzucać wszystkiego online – lubią zaskakiwać, po drugie – cenią sobie Twój odbiorcy komfort, dlatego nie wrzucają tam skeczów kręconych kalkulatorem, po trzecie – zapraszamy na koncerty!

TESTERZY IMPREZ polecają !!!

W zakładce aktualności znajdziecie ślady naszych aktywności na facebooku i twitterze. Takie czasy. Łatwiej i chętniej zaktualizowaćfanpage niż stronę www. Ale za to przygotowaliśmy zakładkę podwórko. Tam będą się działy rzeczy. Prawa do publikacji będzie miał każdy z nas. Każdy będzie wrzucał swoje aktualne zajawki i nie wiadomo co jeszcze.

Za stronę odpowiada Klon, więc jak coś nie działa to wszelkie uwagi proszę kierować na naszego maila, fanpage`a, telefon, osobiście i w ogóle.

Have fun!

Tiruriru timthumb.png profilowe fb

Imprezy towarzyszące:

– teatr Nikoli zabawy z dziećmi – Teatr Nikoli to teatr nawiązujący do tradycji teatrów ulicznych, wędrownych, tutaj można przeczytać więcej:http://www.nikoli.art.pl/pl.html –> dla dzieci będzie to niezapomniane show 😉 po występie aktorzy spędzą czas bawiąc się z nimi i rozwijając wyobraźnię najmłodszych. Warto przyjść na spektakl, bo i dzieci i dorośli znajdą w tym występie coś dla siebie. Na pewno będzie wesoło i pozytywnie.

– szczudlarze;

– mega bańki mydlane;

– loteria fantowa – jak wiadomo zbieraliśmy fanty dla schroniska – i udało nam się zebrać naprawdę fantastyczne rzeczy! Dla każdego coś fajnego: dla pań i panów, dużych i małych – każdy będzie zadowolony.

– zwierzakowe malowanie buziek;

– promowanie czipowania zwierząt;

– w godzinach 13:00-17:00 będzie można skorzystać z porad behawiorysty – Marcina Dominiaka;

Będziemy także jak zawsze promować adopcje zwierzaków ze schroniska, opowiadać o nich i udzielać odpowiedzi na nurtujące pytania. Opowiemy co robimy jako Stowarzyszenie, może ktoś będzie chciał się do nas przyłączyć i aktywnie pomagać zwierzętom?

Oczywiście w trakcie zabawy nie zabraknie naszych psiaków 😉

Na imprezie będzie ogólnodostępne czipowanie psów za dowolny datek na rzecz schroniska.

Podczas imprezy będą pomagali nam wolontariusze z
Szkoły Myślenia Twórczego

Organizatorzy dziękują im gorąco.

Z PSAMI POD PALMAMI 2013 Amfiteatr ZG

 

Sincerely,
Wald LorenCoordinator of the Testerzy Imprez Project
In Berlin We Trust
16 March, 2013, Grunberg, Poland
Kontakt: