TESTERZY IMPREZ zapraszają na IMPROZAKOWANIE po wakacjach. Już 26 września w klubie Harlem będziemy witać jesień na wesoło w powiększonym składzie. Szok- od teraz dla wszystkich naszych gości + 16% IMPROZAKA gratis! Tak, mają siódmego członka !!! Uwaga, uwaga !!! KOŃKURS BILETOWY… do wygrania podwójne zaproszenie !!!

TESTERZY IMPREZ zapraszają na IMPROZAKOWANIE po wakacjach.Już 26 września w klubie Harlem będziemy witać jesień na wesoło w powiększonym składzie.Szok- od teraz dla wszystkich naszych gości + 16% IMPROZAKA gratis! Tak, mają siódmego członka!
Improzak plakat na słupy
KOŃKURS BILETOWY – Kto pierwszy zgadnie kto dołączył do naszej grupy, dostanie PODWÓJNE ZAPROSZENIE na wrześniowy występ. Osoba, która odgadnie jako druga otrzyma pojedyncze zaproszenie.
Dla ułatwienia Testerzy Imprez podają, że w sumie na plakacie jest o jednego  – osobnika mniej płci… No wlaśnie jakiej… ;P … Iiiii… czy to ten (ta) nowy…???
Zgadujcie. Wszak to KOŃKURS z możliwościa wygrania podwójnego zaproszenia na jutrzejsze 26.09.2013 (czwartek) w HARLEMIE wydarzenie w ramach IMPROZAK. Telefony smsy maile i listy papierowe z prawidłowymi odpowiedziami ślijcie do organizatorów IMPROZAKa.
Improzak plakat na słupy

 

IMPROZAK – wieczór szósty.
Dzisiaj tj. 26.09.2013 o godz. 20:00 Harlem Club / Grunberg
17 osób na facebooku już zadeklarowało, że weźmie udział.
Weź i Ty… !!! …Żonę matkę i kochankę.
Siostrę kumpla i bratanka.
Wójka Voytka szwagra
oraz sztywną babkę z magla,
Niech ją mąż już nie ponagla
To do garów to do łóżka wszak…
I z niego już wydmuszka… ;P
_________________________________________________________________________________________
Zatem któż to ten siódmy członek Improzaka ???

Zgadujcie. Wszak to KOŃKURS z możliwościa wygrania podwójnego zaproszenia na jutrzejsze 26.09.2013 w HARLEMIE wieczorem o 20ej wydarzenie w ramach Improzak. Telefony smsy maile i listy papierowe z prawidłowymi odpowiedziami ślijcie do organizatorów IMPROZAKa.

 

Sincerely,
Wald LorenCoordinator of the Testerzy Imprez Project
In Berlin We Trust
16 March, 2013, Grunberg, Poland
Kontakt:

 

Improzak plakat