Jane Austen. Dumna i uprzedzona??? Bynajmniej nie w stosunku do Grunberga. Z cyklu: „Byłoby z nich dobre małżeństwo, bo on bogaty, a ona ładna”.

 

Jane Austen. Dumna i uprzedzona??? Bynajmniej nie w stosunku do Grunberga.

„Byłoby z nich dobre małżeństwo, bo on bogaty, a ona ładna”.

Zwyczaje angielskie rodem z XIX wieku, szczególnie w sferze towarzysko-matrymonialnej; muzyka z tamtego czasu; stroje i klimat, trochę liryki, a przede wszystkim teksty Jane Austen na wesoło

23 kwietnia, godz. 18.00 Galeria Biblioteki Obcojęzycznej WiMBP w Zielonej Górze
Wieczór angielski pod wiele mówiącym tytułem „Byłoby z nich dobre małżeństwo, bo on bogaty, a ona ładna”.

Odwieczne pytania. Nurtujące panny na wydaniu i te wydane. Kawalerów i bawidamków. Jak bezbłędnie wyjść za mąż??? Jak oczarować mężczyznę marzeń??? Ale także: Jak odstraszyć narzucającego się adoratora/ narzucającą się adoratorkę??? / aktorkę???
Wieczór o wiele mówiącym tytule: „Byłoby z nich dobre małżeństwo, bo on bogaty, a ona ładna”
Zwyczaje angielskie rodem z XIX wieku, szczególnie w sferze towarzysko-matrymonialnej; muzyka z tamtego czasu; stroje i klimat, trochę liryki, a przede wszystkim teksty Jane Austen na wesoło – to wszystko czeka na uczestników wieczoru angielskiego.

Wystąpią uczniowie i nauczycie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zielonej Górze oraz studenci animacji społeczno-kulturalnej Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Wstęp wolny.

Stroje z epoki zalecane, ale niekoniecznie. Można również przybyć w stroju myśliwskim, podróżnym, do jazdy konnej, wojskowym, policyjnym, sportowym codziennym, business casual lub koktailowym. Eklektyzm na maxa, jak radzi Pola Raksa.

Zapraszamy gawiedź starsza i młodszą na angielski wieczór savoir vire’u z humorem satyrą i bohaterami powieści Jane Austen.

 

Txt by Wald Loren / Testerzy Imprez
oraz
Zespół Agencji Pracy Po Znajomosci pl

appzpl@yahoo.pl
Materiały promocyjne dzięki uprzejmości

Panny Kamili Dzeńdziury z Jagiellonów
Kontakt:

waldloren@gmail.com

www.facebook.com/wald.loren

www.testerzyimprez.pl

www.facebook.com/Agencja_Pracy_Po Znajomosci_pl

tel. kom. +48 605 612 642