Iris Munos francuska aktorka i piosenkarka na deskach Teatru Lubuskiego 11 kwietnia 2013 r. Interpretacje piosenek legend piosenki francuskiej jak Edith Piaf, Jacques Brel, Serge Gainsbourg, Georges Brassens.

Dnia 11 kwietnia na deskach Teatru Lubuskiego w Zielonej Górze wystąpi francuska aktorka i piosenkarka Iris Munos. Przy akompaniamencie pianisty Mateusza Urbaniaka Iris Munos zaprezentuje własne interpretacje piosenek największych legend piosenki francuskiej jak Edith Piaf, Jacques Brel, Serge Gainsbourg, Barbara, Georges Brassens… Artyści przeniosą nas w klimat paryskich uliczek, kawiarni, skwerów, gdzie zapach kawy miesza się dobiegająca zewsząd muzyką…

Iris Munos – Urodzona w Perpignan aktorka, reżyserka i piosenkarka, absolwentka Państwowej Szkoły Teatralnej w Castres. Aktorską karierę zaczęła w Lyonie, gdzie przez wiele lat grała i reżyserowała w Grupie Teatralnej Les Affames.

Przez woele lat jej spektakle prezentowane były w trakcie największego festiwalu teatralnego na świecie w Avignon. Występowała zarówno w spektaklach dramatycznych jak i muzycznych. Przygodę z piosenką rozpoczęła w 2011 roku. Iris Munos koncertuje regularnie w Polsce i za granicą.
Mateusz Urbaniak – Student Akademii Muzycznej w Poznaniu, od 2012 roku akompaniuje i współtworzy repertuar Iris Munos. Uwielbia grać jazz. Współtworzy wiele projektów muzycznych oscylujących wokół jazzu i muzyki rozrywkowej.
Tytuł koncertu : „Od Piaf do Brela”

Iris Munos – śpiew
Mateusz Urbaniak – Pianino
+ francuski gość specjalny

BILETY DO NABYCIA WYŁĄCZNIE W KASIE LUBUSKIEGO TEATRU
Bilety : 40 zł sala / 35 zł balkon.

Czas trwania : 80 minut.