Tuwim wstawiony !!! Wieczór literacko-kabaretowy z gościem specjalnym – Zdzisławem Wardejnem – i udziałem lubuskich aktorów.

Wieczór literacko-kabaretowy „Tuwim wstawiony” z gościem specjalnym – Zdzisławem Wardejnem – i udziałem lubuskich aktorów. Sala Dębowa Biblioteki.

Marszałek Województwa Lubuskiego, Departament Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego
na lata 2007-2013, Dyrektor Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze serdecznie zapraszają Dyrektorów Bibliotek Publicznych oraz moderatorów i uczestników Dyskusyjnych Klubów Książek 3 kwietnia o godz. 17.30 do Biblioteki Norwida na promocję albumu „Lubuski Regionalny Program Operacyjny na lata 2007-2013”.

Licznie zgromadzona publiczność uświetniła otwarcie wystawy prezentującej inwestycje LRPO w holu Biblioteki.

Odbyła się prezentacja albumu / wydawnictwa European Funds for the development of Lubuskie Voivodeship / Fundusze Europejskie dla rozwoju województwa Lubuskiego. Dyrektor Biblioteki Andrzej Buck krótko przedsatwił idee współpracy wraz z Pawłem Slugockim zaprosił po premierze albumu na spektakl wieczór literacko-kabaretowy pt. ‚Tuwim wstawiony’ z gościem specjalnym – Zdzisławem Wardejnem – i udziałem lubuskich aktorów w Sali Dębowej Biblioteki.

Natomiast w Sala Dębowa Biblioteki czekała na gości wydarzenia niesamowita niespodzianka. Po raz kolejny już – czy Jego wizyty w Grunergu staną się tradycją…??? – mielismy przyjemność słuchać i oglądać niezniszczalnego Zdzisława Wardejna… W sile wieku tryskającego humorem podpierającego się znakomitym warsztatem i laską… ;P

Wieczór literacko-kabaretowy „Tuwim wstawiony” z gościem specjalnym – Zdzisławem Wardejnem – i udziałem lubuskich aktorów. Należy uznac za jeden z ciekawszych w historii wydarzeń organizowanych przez zespół z działu promocji.

A wystąpili takie tuzy sceny jak Artur Beling (znakomite interpretacje, pierwszorzędny wykon najbanalniejszych pieśni swawolnych), Tomasz Karasiński (jak zwykle dystyngowany i nienaganną dykcją), Beata Beling (fantastyczna w swoich wystudiowanych / naturalnych? pozach, Ludwik Schiller (nic dodać nic ująć).

Miejsce: Sala Dębowa Biblioteki im. Norwida.

Udział należało zgłaszać telefonicznie do dnia 2 kwietnia pod nr telefonu 68 45 32 611 do pani Justyna Hak koordynatorki działań związanych z tym niesamowitym wydarzeniem. Kto nie zgłosił chęci przybycia do przybytku X Muzy niech żałuje. Pani Justyna miała jeszcze kilka zaproszeń dla Zespołu Agencji Pracy Po Znajomosci pl Next time jesteśmy w stanie odstąpić zainteresowanym chętnym wolne miejsca. Pozdrawiamy i zapraszamy.

Wald Loren / Testerzy Imprez

oraz
Zespół Agencji Pracy Po Znajomosci pl

Po raz kolejny już - czy Jego wizyty w Grunergu staną się tradycją...??? - mielismy przyjemność słuchać i oglądać niezniszczalnego Zdzisława Wardejna... W sile wieku tryskającego humorem podpierającego się znakomitym warsztatem i laską... ;) Wieczór literacko-kabaretowy „Tuwim wstawiony” z gościem specjalnym - Zdzisławem Wardejnem
Wieczór literacko-kabaretowy „Tuwim wstawiony” z gościem specjalnym – Zdzisławem Wardejnem – i udziałem lubuskich aktorów. Sala Dębowa Biblioteki.

Kontakt:
waldloren@gmail.com
www.facebook.com/wald.loren
www.testerzyimprez.pl
www.facebook.com/Agencja Pracy Po Znajomosci pl

tel.kom. +48 605 612 642