LINEUP: ** THE STOLERS / Berlin

IN BERLIN WE TRUST! with THE STOLERS (Audio Infected, Stereophonic, Magnez Recordings..) MIEJSCE: Piekarnia Cichej Kobiety, ul. Fabryczna 13, Zielona Góra
START: 21:00
WEJSCIE: 8 pln

Testerzy Imprez wraz z Przyjaciółmi mają zaszczyt zaprosić Was na
na impreze promujaca ambitniejsze formy muzyki elektronicznej prosto z muzycznej stolicy swiata oraz clubbingu- Berlina.
Już w nocy z dnia 16.03.2013 (sobota!) wybierzemy się w muzyczną podróż w krainę klimatycznej, tanecznej elektroniki- ciepłego brzmienia house, naprzeciw surowemu techno, ciągnących dołami tech-house`ów naprzeciw mrocznym Berlińskim
klimatom a wszystko to i wiele więcej w bardzo tanecznej oprawie, o ktora zadbaja nasi goscie prosto ze stolicy niemiec!
Jesli cenisz sobie ambitna, oryginalna, taneczna muzyke, masz dosyc wszechobecnego kiczu itd. to impreza IN BERLIN WE TRUST jest dla Ciebie najlepsza alternatywa na spedzienie tej marcowej nocy! Do zobaczenia w Piekarni Cichej Kobiety! :))

———————————————————
LINEUP:** THE STOLERS/ Berlin
(Infected Audio Rec., Stereophonic Rec., Magnez Rec., Kicksomatic Rec.)www.facebook.com/TheStolers
www.soundcloud.com/thestolers

** SZYMON PANKOWSKY/ Berlin

www.soundcloud.com/simonpiu

** THOMAS HOLDFAST/ Szczecin

Special house/ tech-house/ minimal warm up!
———————————————————

DATA: 16.03.2013 (sobota)
MIEJSCE: Piekarnia Cichej Kobiety, ul. Fabryczna 13, Zielona Góra
START: 21:00
WEJSCIE: 8 pln

———————————————————

THE STOLERS- nowy projekt na scenie- duet, którego założycielami są Michal (Szczecin/ Polska) oraz Steven (Berlin/ Niemcy).

Chłopaki poznali się w 2012 roku w Berlinie.Od początku znajomości rozumieli się bez słów, zarówno w kwestiach prywatnych jak i muzycznych.

Muzyką elektroniczną zafascynowani byli od najmłodszych lat. Doświadczenie zdobywali w swoich rodzimych krajach, lecz z czasem ich kariery solowe obrały szerszy zasięg na arenie międzynarodowej.

Po dziesiątkach wspólnych imprez w najlepszych clubach Berlina, afterów i wielu godzin wspólnego ogrywania się, postanowili założyć projekt (duet), w którym stawiają na wspólne produkcje, organizacje imprez jak i granie na żywo. Wszystko po to, aby promować i rozpowszechniać szeroko rozumianą ambitną muzykę elektroniczną.

Michał gra od 2004r.i ma za sobą diesiątki zorganizowanych imprez na terenie całej Polski i nie tylko. Grał z artystami z kraju i zagranicy, wydaje single i albumy dla cenionych w świecie techno wytwórni. Jego preferowane style muzyczne to mroczne techno, minimal, detroit oraz deep czy tech-house w zależności od klimatu czy preferencji imprezy.

Grywaja m.in na imprezach w Niemczech, Anglii, Polsce itd. Mieli okazje wystepowac m.in. u boku takich nazwisk jak Nikola Baytala, Donnell Knox (USA), Pet Duo (BR) Dr. Motte, Electrixx, Ed Davenport, Rödhad, James Blonde, Mano Le Tough, TokTok vs. Soffy O, WestBam, DJ Flush, Tantal, MoCity, Sunshine01, Berlin Boyz (DE) DJ Mori (JPN) 3Channels/Catz’n’Dogz, SLG, Chris Da Break, Peter Fern, Black Art, Jakub Rene Kosik (PL) i wieloma innymi…

Steven natomiast , przygodę z dj’ką zaczął pod koniec lat 90,grając w Berlińskich underground’owych clubach. Jego gusta oscylują wokół starego, surowego brzmienia techno, house itp.

Gdy ich inspiracje, doświadczenia i pomysły, łączą się podczas gry na żywo lub pracy w studio, tworzą mieszankę styli, która daje niepowtarzalny klimat…

———————————————————

SZYMON PANKOWSKY- Jak sam o sobie mówi zajarany glownie berlinska sceną muzyczną i kulturą. Postara się przywieźć nam kawałek Berlina do naszego miasta i stworzyć chodź po części panujący tam klimat na naszym własnym podwórku. Grywał on juz m.in. w takich miejscach jak szczeciński club Mezzoforte, w berlińskim club`ie Box at the Beach, Neuroshocked Open Air czy cyklu Suburban Sounds, gdzie za kazdym razem został odebrany bardzo pozytywnie. Po Szymonie spodziewać się możecie ciągnących się niczym guma do żucia bassline`ów, mrocznych techno motywów oraz płynącyh melodii a wszystko to opierające się głównie na atmosferze techno…

———————————————————

T. Holdfast wie gdzie sa granice miedzy tech-house, minimal-tech a techno, lecz podczas swoich setow zaciera je skutecznie, tworzac melodyjne kompilacje berlinskiego nurtu muzyki klubowej. T. Holdfast jest zdania, ze muzyka zmienia sie wraz z technologia, ktora sluzy do jej produkcji. Udaje mu sie polaczyc klimat poczciwego techno ze swiezoscia aktualnych trendow, o czym przekonacie sie sami…