Zespół Mate

DROGA DO SŁAWY wiedzie przez Wasze serca.. .Zespół Mate z Zielonej Góry spotkał się z ogromnie ciepłym przyjęciem w programie Must by the music. Wyłania się w nim najlepsze zespoły z kilkunastu debiutantów.
Jest szansa aby sukces legenrarnego już RAZ DWA TRZY się powtórzył… bo… MATE podobnie jak RAZ DWA TRZY wywodzą się z naszego kochanego zielonego GRUNBERGA… !!!

Zatem… Głosujcie, nasi Drodzy Czytelnicy, na ziomali zza miedzy… 😉 Wszystko jest na dobrej drodze – drodze do sławy by zespół MATE wygrał tą eliminację.


O wydarzeniu piszą min tutaj:

http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagora/1,35161,13626619,Kora_zachwycona_zielonogorskim_zespolem_.html#TRLokZielTxt

1.Klikamy LUBIĘ TO na stronie-fanpage programu Must be the music:Tylko muzyka:
https://www.facebook.com/tylkomuzyka

2.Następnie wchodzimy do aplikacji, która służy do głosowania , od razu na teledysk Mate:
https://apps.facebook.com/must-be-the-music/v/514ef86c50a031080b000021

3.Odtwarzamy teledysk klikając na środku ekranu (można go przewinąć suwakiem) po czym…
Klikamy po zakończeniu napis GŁOSUJ przy ekranie

4.odświerzamy stronę i jeszcze raz puszczamy teledysk i głosujemy. Można tak oddać 10 głosów jeden po drugim.

Uważam podobnie jak jury , że zespół jest naprawdę wartościowym i twórczym projektem o co bardzo dziś trudno w polskiej muzyce.
Ilość punktów, które zdobędą w tym rankingu przekłada się w skromną pomoc finansową fb dla zespołu na dojazd i promocję co jest ogromnie ważne gdyż do zarabiania na tej pasji jeszcze droga u nich długa. Głosowanie trwa do godz. 22 w piątek.

Dziękujemy Wam serdecznie w imieniu zespołu za pomoc!!! ;P

Kora zachwycona zielonogórskim zespołem!
zielonagora.gazeta.pl
Zielonogórski zespoł ‚Mate’ po raz kolejny urzekł jury telewizyjnego show Must be the Music. Kora, Elżbieta Zapędowska, Adam Sztaba i Łozo byli zachwyceni!

A wczoraj na facebooku o godz 01:16
Magdalena Kościańska
napisała: dołączam się do apelu! Zachęcam do głosowania, warto wspierać chłopaków – są nadzieją na coś znacznie ciekawszego niż pseudomuzyczna papka serwowana przez TV. Jest jeszcze trochę czasu by poświęcić chwilkę i oddać cenne głosy.
Natomiast dzisiaj

po południu o godz 13:36
Wald Loren dodaje:

O godz 14:44 happy hour i Ja… 😉

Dołączam się również do apelu! Zachęcał będę do głosowania innych, warto wspierać chłopaków – oni faktycznie są nadzieją na coś znacznie ciekawszego niż pseudomuzyczna papka serwowana przez TV. Poza tym my ich znamy… ;P jeden z nich grywał na czwartkowych prywatkach u Michała… ;P Jest jeszcze trochę czasu by poświęcić chwilkę i oddać cenne głosy.